Keystone logo
© Eva Dang
Morley College

Morley College

Morley College

Úvod

Morley College je Morley College pro vzdělávání dospělých v Londýně. Nabízí kurzy v různých oblastech, včetně umění a designu, módy, jazyků, dramatu, tance, hudby, zdraví a humanitních věd.

Jsme tu, abychom vám pomohli objevit vaši budoucnost pomocí učení. Naše vylepšené a flexibilní ustanovení udržuje vaši bezpečnost a harmonogram na paměti, takže ať už chcete rozvíjet své dovednosti, upřednostňovat svou pohodu nebo si užívat kreativitu, v Morley pro vás existuje krátký kurz.

Možná jste adventurista : skutečný riskér, vše o vytváření nových cest a plavbě do kreativních možností. Možná jste ochráncem přírody a chcete být ekologičtí a připraveni vyvíjet technologie a postupy na ochranu naší planety. Možná jste futurista - místo abyste přemýšleli mimo krabici, přestavujete to s novými strategiemi pro lepší svět.

Ať už chcete, aby práce na některé nové dovednosti, diskutovat o velké otázky, cítit se dobře a nyní dostat kreativní, je tu pro dospělé learningový kurz pro vás v Morley, kde najdete svůj - ist.

Místa

  • South Bank

    Westminster Bridge Road,61, SE1 7HT, South Bank

    Otázky