Keystone logo
Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Úvod

Chcete být součástí různorodé sítě? Připojte se k zážitku MSM !

Maastricht School of Management ( MSM ) je součástí Maastricht University School of Business and Economics (SBE). SBE patří do vybrané skupiny 1 % vzdělávacích institucí po celém světě s akreditací Triple Crown od mezinárodních akreditačních orgánů AACSB, EQUIS a AMBA.

MSM nabízí MBA, Master in Management a Executive PhD studijní programy a mnoho kratších odborných a manažerských kurzů.

S úspěšnou 70letou historií v oblasti globálního manažerského vzdělávání si společnost MSM vybudovala rozsáhlou síť studentů, absolventů a partnerů po celém světě.

Studium jednoho z manažerských programů společnosti MSM znamená, že budete sdílet své studijní zkušenosti s ostatními účastníky z mnoha zemí, profesního zázemí a oblastí zájmu. Být součástí tak rozmanité komunity vám nabízí příležitost výrazně rozšířit vaši mezinárodní síť a učit se od ostatních účastníků výměnou znalostí a zkušeností.

Po celou dobu studia těžíte z osobního přístupu a vysoké úrovně služeb MSM . Naši oddaní učitelé a zaměstnanci jsou velmi odhodláni přispět k vašemu akademickému, profesnímu a osobnímu úspěchu.

MSM absolventi zastávají přední pozice v podnikání, státní správě a akademické sféře.

Prostřednictvím svého Expertního centra pro rozvíjející se ekonomiky (ECEE) poskytuje MSM posílení kapacity pro mnoho různých klientů po celém světě. MSM také nabízí globální vlastní programy, plně přizpůsobené potřebám organizace klienta.

Akreditace

Místa

  • Tapijnkazerne 11, 6211 ME, Maastricht

Otázky