Keystone logo
© BIMM University
National Film and Television School

National Film and Television School

National Film and Television School

Úvod

Dějiny

Národní filmová škola (jak se poprvé pojmenovala) byla otevřena v roce 1971, vyvrcholením velkého úsilí průmyslu a vlády o vytvoření instituce pro vzdělávání a výcvik talentů pro britský filmový průmysl.

V roce 1970 založil NFTS Colin Young, škola, který předsedal katedře divadelního umění v Kalifornské univerzitě, a byl jmenován prvním ředitelem školy. S půjčkou z Ranku si NFS koupila starou filmovou studia Beaconsfield Film Studios v Buckinghamshire, která byla domovem různých organizací, jako je britská společnost Lion Film Corporation, filmová jednotka Crown a North Thames Gas Board, a připravil ji na obnovu profesionálního průmyslu standardy. Young založil čtyři stálé útvary - produkce, kamera, editace a zvuk - a v roce 1971 prošel studiem první vstup 25 studentů. Režiséři Mike Radford (Bílý obchodník Il Postino), Bill Forsyth (místní hrdina) a Ben Lewin (Ally McBeal), průkopnický dokumentarista Nick Broomfield (Aileen: Portrait of a Serial Killer) a specialistka na vizuální efekty Dennis Lowe , Anglický pacient).

Výrobní zařízení

NFTS je jediná britská filmová škola s vlastním průmyslovým standardním filmovým ateliérem, 4k Televizním a zkušebním studiem. S nedávnou investicí do školy ve výši 20 milionů GBP nabízíme nejmodernější vyhrazená pracoviště pro všechny kurzy, díky čemuž naše studentské zkušenosti nemají obdoby v žádné jiné britské tvůrčí instituci.

Studenti NFTS dostávají 24 hodin denně 7 dní v týdnu, 364 dní v roce, do největších výrobních závodů v každé britské filmové škole. Mezi ně patří nejen naše studia, ale také naše zvukové a dabingové divadla, více než 50 špičkových fotoaparátů, nejnovější editační software v specializovaných apartmá, naše Dolby Digital Surround Cinemas a další. Tato jedinečná zařízení umožňují našim studentům vytvořit BAFTA, Royal Television Society, oceněnou cenu CILECT a inscenace nominované na Oscara.

Osnovy

Na světě není žádná další filmová škola, která nabízí tolik individuálních odborných praktických filmových kurzů. 18 magisterských, 14 diplomů, 4 certifikátů a široká nabídka krátkých kurzů.

Kurzy NFTS jsou založeny na učení a uplatňování řemesel a dovedností média. Studenti se vyzývají k tomu, aby si uvědomili, jak se jejich odborná role hodí do celkového procesu vývoje, výroby a tvorby programů. Všechna praktická učení jsou pečlivě integrována se semináři a dalšími aktivitami, které v historickém, kulturním a obchodním kontextu umisťují film, televizi a hry.

Alumni Network

Jenom proto, že jsi absolvovala, neznamená, že to skončilo!

NFTS má velmi aktivní absolventskou síť, přičemž mnoho absolventů zůstává v kontaktu a pracuje společně dlouho poté, co opustil školu. Tam je také rostoucí počet posledních absolventů pracujících na projektech s absolventy mnoho let zpět.

V rámci sítě Alumni získáte pravidelné e-maily obsahující informace o pracovních místech, projektech Mosty na průmysl a zprávy ze školy. Máme také každoroční ročník NFTS Alumni Party, který se koná každý rok v centru Londýna.

Nezapomeňte nás průběžně informovat o kontaktech a dejte nám vědět o všech kreditních či festivalech, s nimiž se podílíte!

Chcete-li kontaktovat náš tým NFTS Alumni, obraťte se na email [email protected]

Chcete-li pomoci zůstat v kontaktu, spojte se se starými spolužáky nebo se setkáte s absolventy z jiných let, proč se k nám nepřipojit na Facebook a Linked In.

Partneři

NFTS je zadlužen mnoha organizacím, firmám a jednotlivcům, kteří podporují naši práci, z nichž mnozí podporovali školu po většinu své existence.

PLATINUM PARTNER SPONSOR

KANÁL 4

KANÁL 4 JE VEŘEJNÝ, VEŘEJNÝ, VEŘEJNÝ VEŘEJNÝ VEŘEJNÝ SERVIS VYSÍLÁNÍ S ODPOVĚDÍM JE INOVATIVNÍ, EXPERIMENTÁLNÍ A DISTINCTIVE.

Klíčoví partneři

ODDĚLENÍ PRO KULTURU, MÉDIA A SPORT

DCMS pracuje, aby zajistila, že komunikační, tvůrčí, mediální, kulturní, cestovní, sportovní a volnočasové ekonomiky mají rámec pro růst a mají skutečný dopad na životy lidí.

HEFCE

PROPAGA A ZDROJE UČENÍ A VÝZKUM V INŠTITUCÍCH VYSOKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ.

KREATIVNÍ SKILLSET FILM SKILLS FUND

FILM SKILLSET FILM SKILLS FUND je podporován národní loterií prostřednictvím BFI a filmového průmyslu díky investičnímu fondu SKILLSET

Klíčoví partneři SPONZOŘI

NEBE

SKY JE NEJVĚTŠÍ PLÁNOVACÍ TELEVIZOR VE SPOJENÉM KRÁLOVSTVÍ A IRSKU S PŘEDPLATELEM 11 MILIONŮ.

BRITSKÝ ROZHLASOVÝ CORPORACE

BRITSKÝ ROZHLASOVÝ CORPORACE (BBC) JE NEJLEPŠÍ VYSÍLÁNÍ NA SVĚTĚ, S více než 23 000 zaměstnanci.

ITV

ITV je největší komerční televizní síť ve Velké Británii

ZDRUŽENÍ FILMOVÝCH DISTRIBUTORŮ

FILM DISTRIBUTORS 'ASSOCIATION LTD. (FDA) JE OBCHODNÍ ORGÁN PRO DISTRIBUTORY THEATRICKÉHO FILMU V UK - SPOLEČNOSTECH, KTERÉ ZVEŘEJÍ FILMY PRO KINEMA AUDIENCE.

UK ASSOCIATION CINEMA

ASOCIACE UKRAINY KINEMA JE OBCHODNÍ PŘIDRUŽENÍ, KTERÉ ZÁVAZUJÍ ZÁJMY UKERÁTŮ KINEMA UK.

KLÍČOVÉ AKREDITAČNÍ PARTNERY

ROYAL COLLEGE OF ART

NÁŠ MA ŘÍZENÍ JE VALIDOVANÝ KRÁLNÍM KOLEJNÍM UMĚNÍ

CREATIVNÍ SKILLSETOVÁ FILMOVÁ AKADEMIE

JSME KREATIVNÍ SKILLSET FILM ACADEMY IDENTIFIKOVANÉ UK FILMOVÝM PRŮMYSLEM JAKO CENTRUM EXCELENCE V FILMOVÉM VZDĚLÁVÁNÍ A VZDĚLÁVÁNÍ.

CENTRÁLNÍ MEZINÁRODNÍ VEŘEJNÉ ZÁLEŽITOSTI - CILECT

JSME ČLENEM ZAŘÍZENÍ PŘIDRUŽENÍ HLAVNÍ FILMOVÉ A TELEVIZNÍ ŠKOLY SVĚTA. JEJÍ CÍLE JSOU POSKYTNUTÍ PROSTŘEDKŮ PRO VÝMĚNY IDŮ MEZI ČLENSKÝMI ŠKOLY

GROUPEMENT EUROPEEN DES ECOLES DE KINEMA ET DE TELEVISION - GEECT

JSME ČLENEM EVROPSKÉ SKUPINY FILMOVÝCH A TELEVIZNÍCH ŠKOL

AGENTURA ZAJIŠTĚNÍ KVALITY

NFTS dosáhla "COMMENDED" ROZHODNUTÍ O KVALITĚ PŘÍLEŽITOSTI STUDENTOVÉHO UČENÍ ZA AGENTU PRO ZAJIŠTĚNÍ KVALITY PRO VYŠŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ (QAA). VYHLEDÁVÁNÍ ZPRÁVY .

Mosty k průmyslu

NFTS spolupracuje s řadou partnerů v průmyslu a poskytuje příležitosti pro studenty a absolventy NFTS.

Programy NFTS Bridge to Industry jsou navrženy tak, aby pomohly studentům a absolventům NFTS v příležitostech k vytváření průmyslových odvětví vytvářet šortky, filmy a propagace s našimi sponzory Industry Partner, přičemž nadále podporují NFTS.

Místa

  • Beaconsfield

    Beaconsfield Studios, 141 Station Rd, , Beaconsfield

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky