Keystone logo

North Seattle College

A logo

Úvod

North Seattle College založena v roce 1970, poskytuje vzdělávací příležitosti pro různorodou skupinu více než 14 000 studentů každý rok. Sever je výchozím bodem pro mnoho studentů, kteří přecházejí na špičkové univerzity po celé zemi.

K úspěchu studentů přispívá silná akademická příprava a poradenské služby, malé třídy, inovativní integrovaný studijní program, široké možnosti e-learningu a řada partnerství se čtyřletými školami. Vysoká škola také nabízí pět titulů Bachelor of Applied Science - účetnictví s mezinárodním zaměřením, vývoj aplikací, vzdělávání v raném dětství, mezinárodní obchod a správa rezidenčních a komerčních nemovitostí - a večerní asistent umění a spolupracovník v oboru podnikání programy.

Zatímco mnoho absolventů pokračovalo ve studiu na vysokých školách, jako jsou Dartmouth a UC Berkeley, většina studentů ze severu přestupuje na Washingtonskou univerzitu. Sever ve skutečnosti trvale patří mezi nejvyšší ze všech komunitních vysokých škol v počtu studentů, kteří jsou přijati do hlavního kampusu University of Washington. A absolventi North se daří dobře - vydělávají konkurenceschopné platy a přispívají do svých komunit.

Místa

  • College Way North,9600, 98103, Seattle

Otázky