Keystone logo
Northeast Wisconsin Technical College

Northeast Wisconsin Technical College

Northeast Wisconsin Technical College

Úvod

Společnost NWTC, která byla založena v roce 1912, je celostátně hodnocená dvouletá veřejná vysoká škola, kde se studenti připravují na kariéru v oblasti špičkových technologií a začínají s bakalářskými tituly. Každý rok NWTC obsluhovalo více než 32 000 studentů; 7 800 studentů sledovalo tituly a diplomy a pracovalo na smluvním školení s více než 1100 podniky.

Vysoká škola se zavázala poskytovat všem studentům vzdělání nejvyšší kvality a špičkové technologie, aby zlepšila jejich kvalitu života. Studentům NWTC jsou poskytnuty zdroje potřebné k úspěchu. Výsledkem je, že více než 94 procent známek má kariéru do šesti měsíců od ukončení studia a stovky pokračují ve vzdělávání prostřednictvím převodních dohod NWTC s téměř 40 dalšími vysokými školami / univerzitami.

Akademie přivítala studenty z více než 23 zemí po celém světě, včetně Egypta, Pákistánu, Jižní Afriky, Brazílie, Ghany, Španělska, Moldavska a Číny. Všem studentům NWTC jsou poskytnuty zdroje potřebné k úspěchu. Výsledkem je, že 94 procent známek má kariéru do šesti měsíců od ukončení studia; 80 procent těchto absolventů je zaměstnáno ve svých kariérních oborech. Stovky dalších ročníků pokračují ve vzdělávání prostřednictvím převodních dohod NWTC s téměř 40 dalšími vysokými školami / univerzitami. Začněte zde. Jít kamkoliv!

153688_pexels-photo-6147175.jpeg

Co věříme

Věříme, že každý má hodnotu. Nejsme omezeni na věk, pohlaví, sociální postavení, náboženství. Jsme sjednoceni v důstojnosti a rozmanitosti.

Věříme, že každý - bez ohledu na to, kde se nachází na svých osobních i profesionálních cestách - může snít ve velkém a povznést se nad své současné místo. Věříme, že každý může stoupat výš.

NWTC je národní vůdce!

NWTC je Achieving the Dream Leader College - národní označení udělené komunitním školám, které se zavázaly zlepšit úspěch studentů a odstranit mezery v úspěších.

Z 5 000 vysokých škol, které udělují přidružené tituly, se NWTC řadí mezi NEJLEPŠÍ 1% amerických vysokých škol pro:

 • Komunikační technologie / Technici a související podpůrné služby
 • Počítačové a informační vědy a podpůrné služby
 • Inženýrské technologie a pole související s inženýrstvím
 • Přesná výroba

(Zdroj: Údaje ministerstva školství USA zveřejněné v Community College Week 18. srpna 2014)

NWTC je správná volba pro…

Možnosti kariéry

 • Více než 200 přidružených titulů, technických diplomů, učňovského vzdělávání a osvědčení.
 • Dohody o převodu titulů s téměř 40 vysokými školami a univerzitami.
 • 97,9% absolventů z roku 2017 je se svým vzděláním v NWTC spokojeno nebo velmi spokojeno.

Dopad

 • Více než 3000 absolventů v roce 2017.
 • Finalista ceny American Association of Community Colleges (AACC) za pokrok v rozmanitosti za rok 2017.
 • Finalista 2015 ceny Americké asociace komunitních vysokých škol (AACC) Student Success Excellence Award.
 • V letech 2003, 2004 a 2006 hodnocena jako jedna z 20 nejrychleji rostoucích amerických vysokých škol (Zdroje: Community College Week a US Department of Education).
 • Zařadil se mezi 12 nejlepších amerických dvouletých vysokých škol na podporu úspěšnosti, udržení a promoce studentů (Zdroj: Aspen Institute).

Ekonomika

 • NWTC obsluhuje ročně více než 1 100 podniků s tréninkem pro tisíce zaměstnanců.
 • Střední plat 41 596 USD pro absolventy přidruženého studia 2017 působící ve svém oboru.
 • 94,7 procenta absolventů z roku 2017 pracuje ve Wisconsinu; 72,9 procenta pracuje v okrese NWTC.

Věnováno úspěchu studentů

Úspěch studentů je centrem naší práce v NWTC. Pomáháme našim studentům všemi možnými způsoby, abychom jim pomohli získat pověření. Vysoká škola byla jmenována Achieving Dream Leader College pro úspěch studentů a odstraňování mezer v úspěších.

Mise NWTC

Jsme dvouletá technická vysoká škola, která slouží severovýchodnímu Wisconsinu tím, že poskytuje vzdělání, školení a možnosti celoživotního učení pro všechny jednotlivce a podniky, což vede k rozvoji kvalifikované a kulturně inkluzivní pracovní síly. Naši zákazníci stimulují ekonomickou vitalitu našeho okresu v důsledku aplikace dovedností a znalostí získaných absolvováním certifikátů, titulů, diplomů a kurzů.

Vize NWTC

NWTC je špičková škola celoživotního učení, která transformuje, posiluje a inspiruje.

Místa

 • Green Bay

  2740 West Mason St., WI 54303, Green Bay

 • Marinette

  1601 University Drive, WI 54143, Marinette

 • Sturgeon Bay

  229 N. 14th Avenue, WI 54235, Sturgeon Bay

Otázky