Keystone logo
Northpoint Centre of Learning

Northpoint Centre of Learning

Northpoint Centre of Learning

Úvod

Northpoint Filozofie

Obchodní úspěch je vytvořen řídící inteligence. Manažerské inteligence pochází z využitelných poznatků. Žalovatelné poznatky lze vytvořit pouze tím, že přiměje v reálném čase praktický rozměr stávající teorie, což je opravdu dokumentace minulých zkušeností. A že skutečná učení začíná tam, kde končí teorie. To vede k úspěšné kariéry a prosperující organizace.

Unique Training Model

Úspěchy více než 500 + Northpoint absolventů jsou svědectvím o jedinečném tréninkového modelu, který střed vytvořen a následuje. Všechny kurzy jsou v podstatě provedeny ve spolupráci s nejlepšími organizacemi ve svém oboru. To zajišťuje platnost osnov, které je přezkoumána každoročně aktualizován v souladu s požadavky průmyslu. V blízkosti zapojení průmyslu, který přijímá výhodu vyškolených manažerů přináší vedoucích pracovníků procvičování trénovat a vést studenty prostřednictvím kurzů.

Klíčové vrcholům Unique Training Model jsou -

 • Osnov je navržen na základě konzultací s průmyslem, aby se všichni učí relevantní a aktualizované
 • Celý výcvik je v rukou cvičit manažery, aby v reálném životě učení do výuky (100+ praktikujících manažeři učit na Northpoint)
 • Každý student pracuje na poli a ve firemních stáží živých projektů
 • Mentoring program na podporu rozvoje
 • • Všechny všestranný rozvoj v rámci programu se zaměřením na osobní vývojových oblastech, jako jsou prezentační dovednosti, time management, týmová práce, péče a etikety atd

Academic Excellence

Zařadila mezi první šestce ‚indický ŠKOLY Pro dosažení nejlepších marketingových komunikací a správa reklamy škole‘ v zábavně Awards 2015 DNA Inovativní B-školní ocenění za inovaci v budově Academic & Interface Industry 2015) Zařadil mezi Top 3 Reklama školy v Indii na zábavně Awards 2014

průmysl View

Northpoint Center of Learning myslí globální, nabízí pestrý, multikulturní vzdělávací prostředí, které nám dává ostří a jedinečnou konkurenční výhodu. Zatímco MBA kurzy předat základní znalosti o výzkumu trhu a marketingové komunikace, program Northpoint přináší nástrahami specializovaného výcviku požadovaných pro partnery Industry Northpoint s některými z největších a nejúspěšnějších reklamních a marketingových firem v zemi. Náš výzkum trhu Společný program navržen s Nielsenem přináší ve všech nezbytných předpokladů, které pomáhají našim studentům od bytí ruce na s jejich práce začíná jeden den.

Northpoint Centrum vzdělávání byla stanovena pomocí Lintas zaměstnanců sociální péče Trusts, bývalí indičtí akcionáři Lintas India Private Limited. Lintas Indie je přední komunikační skupina 16 podniků. Je členem Lowe Worldwide, který je součástí Interpublic skupiny společností, USA. Interpublic je přední celosvětovou organizací reklamních agentur a marketingové služby společnosti. To má 43.000 zaměstnanců po celém světě ve 130 zemích.

Místa

 • Mumbai

  Unit No. 13, Third Floor Prabhadevi Industrial Estate 408, Veer Savarkar Marg , 400 025, Mumbai

 • India Online

  Rustic Highlands Old Khandala Road Khandala - , 410 401, India Online

  Otázky