Keystone logo
Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Úvod

Proč Olympus Aviation

Výběr správné letové školy

Výběr správné školicí školy je prvním krokem na vaší cestě stát se kompetentním soukromým nebo profesionálním pilotem a nejdůležitějším rozhodnutím, které učiníte.

Neexistuje žádný příležitostný přístup k učení létat. Úspěšná letecká kariéra je možná pouze získáním nejlepšího výcviku během formativních hodin leteckého výcviku. Hlavním cílem OA je poskytnout nejlepší možný základ studentským pilotům od prvního dne. Neděláme žádné zkratky a nenecháváme nic náhodě.

"Létání je umění a umění létání je vyučováno a učeno správným personálem."

Skvělé instruktážní zkušenosti

Upozorní na Cpt Stavros Anastasiadis, hlavní letecký instruktor společnosti Olympus Aviation

S více než 34 lety zkušeností jako pilot leteckých sil, civilní pilot, letový instruktor, letový instruktor, letový examinátor, s celkovou dobou letu 3 300 hodin, skládající se z 3800 hodin leteckých sil, 9250 civilních hodin a 250 hodin námořního letounu, je považován za jednoho z nejlepších leteckých instruktorů v Řecku.

Exemplified solidní výukové a instruktážní schopnosti ve vysoce náročném letectvu a komerčním prostředí, prováděním návrhu, řízení a revizí učebních osnov pro piloty vstupní úrovně, při poskytování efektivních výcvikových kurzů, PPL, od 0 do ATPL (Pilotní licence pro leteckou dopravu), MCC, dozor a hodnocení ve čtyřech organizacích letového výcviku (FTO / ATO) podle předpisů JAA / EASA. Úspěšně proškoleno více než 280 soukromých a profesionálních pilotů.

Autor knihy Umění a technika létání .

Letová bezpečnost
Hlavním cílem OA je poskytovat profesionální výcvik v souladu s předpisy části FCL / EASA týkající se bezpečnosti letů a standardů údržby. OA využívá pouze plně certifikované letadly EASA a HCAA v Řecku. Pro více informací o provozujícím letišti klikněte zde.


Výcviková zkušenost
Olympus Aviation je schválenou výcvikovou organizací JAA / EASA EL-ATO 134 Horizon Aviation Academy v Soluni v Řecku, na základě povolení Řeckého úřadu pro civilní letectví (HCAA). Olympus Aviation založili profesionální piloti z letectva a civilního letectví s tisíci letovými hodinami a skvělými zkušenostmi s výcvikovým procesem. Pozemní instruktoři prokázali specializované dovednosti a dlouholeté zkušenosti v letectví.

Skvělé počasí
Vynikající povětrnostní podmínky v Soluni nám umožňují poskytovat nepřetržitý výcvik po celý rok, aniž bychom ztráceli drahocenný čas a peníze.
V létě jsou zde vysoké teploty obvykle mezi 27 a 33 stupni Celsia, i když někdy stoupají výš.
V podzimních a zimních měsících jsou noci výrazně chladnější a normální denní vysoké teploty jsou mezi 21 a 25 ° C.

Více než 50 letišť (International Build Up)
Pro pokročilé školení mají piloti studentů a stavitelé hodin možnost navštívit a být vyškoleni na více než 50 letištích a letištích v okolí řecké pevniny a ostrovů (např. Mykonos, Santorini, Korfu, Kréta, Rhodos, Kos, Zakynthos, Skiathos, Mytilini). a na mnoha dalších evropských letištích, buď pro přiblížení VFR nebo IFR.

Za pouhých 12 měsíců
Ve společnosti Olympus Aviation je průměrná doba potřebná k absolvování kurzu Zero to ATPL 12 - 14 měsíců, včetně všech školení a zkoušek.

Pohostinství
V OA budete osobně vedeni každou fází vašeho tréninkového programu, v pohostinném prostředí od prvního úvodního letu po celou cestu až do dne, kdy obdržíte potvrzení o relativní licenci.

Místa

  • Kalamaria Municipality

    14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece

Otázky