Keystone logo
Open Cyber University Of Korea

Open Cyber University Of Korea

Open Cyber University Of Korea

Úvod

Tváří v tvář bezprostřední znalostní společnosti byla Open Cyber University Of Korea založena jako první korejská kybernetická univerzita v roce 2001 pro pěstování talentů prostřednictvím otevřeného vzdělávání s praktickými znalostmi a způsoby a láskou k lidem. Open Cyber University Of Korea i nadále zachovává tento zakladatelský sprit a každoročně pojme 100 000 studentů, což je celkem přes 1 800 000 studentů. My, Open Cyber University Of Korea , se snažíme poskytovat profesionální vzdělávací služby s vynikajícími profesory vyzbrojenými praktickými i teoretickými dovednostmi a kompetentním školním personálem.

Jak se mění věk, měly by se měnit i univerzity. Nemohou zachovat stejný starý systém řízení školy. Hlavním kampusem pro kybernetickou univerzitu je kyberprostor. Open Cyber University Of Korea se neustále snaží posílit své postavení v kyberprostoru, rozvíjet mobilní kampus a zlepšovat různé vzdělávací systémy. Abychom maximalizovali vzdělávací výkon, podstatu vysokoškolského vzdělávání a udrželi racionální systém řízení škol, pokračujeme také v zdokonalování starých, nepohodlných školských systémů z pohledu studentů.

Lidé čelí změnám a cítí strach. S úzkostí způsobenou šlapáním po nešlapané cestě nemohou někteří lidé udělat nejlepší krok vpřed. Open Cyber University Of Korea hostí a podporuje různé off-line aktivity včetně schůzek oddělení, zvláštních přednášek a regionálních setkání. Poskytujeme také nepřetržité poradenské služby pro studenty, abychom studentům pomohli snášet vlny změn snadněji, než mohou sami. S více než 10 lety zkušeností všichni naši profesoři, zaměstnanci a asistenti vědí, že motivace k učení a neustálá pozornost jsou rozhodujícími faktory při distančním vzdělávání. Jsme si jisti, že v OCU, s nejdelší historií a největším počtem studentů, bude vaše cesta při hledání smysluplných změn jasná a obohacující.

Místa

  • Busan

    Busan, Jižní Korea

    Otázky