Keystone logo
© Eva Dang
Oxford International College of Beauty

Oxford International College of Beauty

Oxford International College of Beauty

Úvod

Vítejte na Oxford International College of Beauty , Beauty School UK . Založena v roce 1990, Oxford International College of Beauty je jednou z nejprestižnějších specializovaných institucí zaměřených na krásu ve Velké Británii.

Nabídka studentů nejvyšší kvalifikace na světě, brány k zaměstnání v některých z předních světových lázní a kariéry v exotických lokalitách, Oxford International College of Beauty hraje nedílnou roli v poskytování kosmetického průmyslu vysoce profesionálním terapeutům.

OICB má záviděníhodnou pověst vysokých profesních standardů, výjimečných výsledků zkoušek a vyhlídek na zaměstnání. Krása a lázeňský průmysl nabízí vzrušující příležitosti pro profesionální terapeuty a Oxford International College of Beauty je místem, kde můžete začít tuto cestu objevu.

Požadavek na trénink kosmetické terapie, stimulovaný oblíbenými a vzrušujícími kariérovými příležitostmi v kosmetickém průmyslu, přispívá k úspěchu Oxford International College of Beauty .

Nabídka nejvyšších kvalifikací na světě, brány k zaměstnání v některých z Velké Británie a předních světových lázní a kariéry v exotických lokalitách, Oxford International College of Beauty hraje nedílnou roli při poskytování krásy průmyslu s vysoce profesionálními terapeuty.

Zkušenosti s vysokou profesionální úrovní, výjimečnými výsledky zkoušek a vyhlídkami na zaměstnání, Oxford International College of Beauty poskytuje exkluzivní výuku kosmetické terapie ve městě Witney, jednom z nejatraktivnějších měst v Cotswolds.

Witney je rušné trhové město s vynikajícími zařízeními pro nakupování, volný čas, kino, hospůdky a restaurace. Jsme v dosahu Oxfordu, Blenheimova paláce, krásných vesnic Cotswold a jen hodinu a půl od Londýna.

Oxford International College of Beauty byla nedávno udělena "Premier College" status ASICs a je registrovaný sponzor s britskou pohraniční agenturou.

Krása a lázeňství nabízejí vzrušující příležitosti pro profesionální terapeuty a Oxfordská Interaktantní vysoká škola krásy je místem pro zahájení této cesty objevu.

Místa

  • Witney

    Waterside Court New Bridge Street Witan Way, OX28 6FE, Witney

Otázky