Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Palm Beach State College

Palm Beach State College

Palm Beach State College

Úvod

Pathway k úspěchu v Palm Beach County

O násPo otevření svých dveří před více než 80 lety byla Palm Beach State College integrálním hráčem v pozoruhodném růstu a prosperitě Palm Beach County. Naši absolventi - komunitní a obchodní vedoucí po generace - ovlivnili každé odvětví a pokračují v tom i dnes.

Společnost Palm Beach State, založená v roce 1933 jako první veřejná veřejná univerzita na Floridě, se rozrostla ze tří učeben a 41 místních studentů na pět univerzit a 48 757 studentů z více než 161 zemí. PBSC, jeden z předních výrobců přidružených absolventů vysokých škol v USA, nabízí také maturitu, profesní osvědčení, profesní přípravu a firemní a další vzdělávání.

V průběhu let, Palm Beach State College rozšířila své poslání, programy a dosah, aby se stala největší institucí vysokoškolského vzdělávání v Palm Beach County a čtvrtou největší (založenou na FTE) z 28 vysokých škol v Florida College System. Každý rok si více absolventů středních škol Palm Beach County vybere PBSC než kterákoli jiná instituce. Studenti se zapisují do školních areálů v Lake Worth, Boca Raton, Palm Beach Gardens, Belle Glade a Loxahatchee Groves, stejně jako online kurzy.

Místa

  • Lake Worth

    South Congress Avenue,4200, 33461, Lake Worth

    Otázky