Keystone logo
Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Úvod

Pacific College of Technology je oceňovaný registrovaným poskytovatelem odborného vzdělávání a přípravy, které nabízejí kurzy v oblasti účetnictví, podnikání, managementu a informačních technologií. Vyplněním diplomové / Advanced Diploma u nás, studenty otevírají cestu pro vstup do většiny univerzit v Austrálii a jsou dobře připraveni na skutečný-životní práci.

Top 10 důvodů, proč si vybrat Pacific College of Technology

Vysoká škola je-Aksá schválené a registrované CRICOS. Všechny naše kurzy následovat rámec australské kvalifikací a splňují standardy AQTF. Máme vysoce kvalifikované a podpůrný personál, který vám pomůže hladce přejít ke studiu v Sydney. Nabízíme velmi konkurenceschopnou cenovou strukturu. Můžete přenášet úvěr vydělané na Pacific College of Technology na univerzitě. Vysoká škola má flexibilní třídní časování (večery a víkendy jsou k dispozici). Předměty Pacific College of Technology vám s těmi správnými dovednostmi a znalostmi k úspěchu v dynamickém pracovním prostředí. Náš pedagogický sbor poskytuje hands-on, praktické školení v oblasti high-tech a inovačního prostředí. Tam je dobrá řada vybraných předmětů, aby vyhovoval vašim potřebám. Vysoká škola se nachází hned vedle vlakového nádraží Auburn v centru Sydney, Austrálie.

Hands-on, praktický výcvik

Zaměřujeme se na praktické dovednosti, které potřebují být schopni provádět ve vámi zvoleném kariéře. Dáme vám solidní základy v teorii, pak vás naučí, jak jej použít na obchodní situaci reálného světa.

Uznávané podle australských univerzit

Všechny naše kurzy jsou schválila vláda, tak oni jsou uznávány australských univerzit a vysokých škol. Tím, že diplom (nebo vyšší) s Tichým College of Technology, můžete získat úvěr na bakalářský studijní program.

Připravte se na univerzitu

Pomůžeme vám připravit se na další vzdělávání v australské univerzitě tím, že učí vás životně důležité akademické dovednosti, jako je esej, zprávy a přiřazení psaní, výzkum, odkazování a kritická analýza.

Příjemný zážitek učení

Si budete moci vychutnat svůj čas v Austrálii s naší uvolněnou a přátelskou atmosféru školního areálu. Navíc, pomůžeme vám bavit tím, že sponzoruje aktivity jako výlety do Sydney atrakcí, grilování a sportovní turnaje.

o Sydney

Vysoká škola se nachází ve městě Auburn, což je přibližně 20 km od Sydney CBD. Vysoká škola se nachází 2 minuty chůze od vlakového nádraží v Auburn, který umožňuje studentům možnost užít výhodné dopravní zařízení, v blízkosti nákupních center, trhy, restaurací a zábavy. Sydney je jedním z nejlepších prostředí pro unikátní učení a společenských zážitků.

Místa

  • Sydney

    Pacific College of Technology Level 1, 91-95 Rawson Street Auburn , NSW 2144, Sydney

    Otázky