Keystone logo
Peninsula College

Peninsula College

Peninsula College

Úvod

Inovativní. Soustředěný na studenta. Prvotřídní fakulta.

VPeninsula College, naše jedinečné prostředí vás povzbuzuje k prozkoumání nových možností. Vysoká škola je inovativní a zaměřená na studenty s vynikající fakultou a malými třídami. Naše vzdělávací zařízení mají nápadnou architekturu a učebny s pokročilou výukovou technologií a vybavením. Nabízíme mezinárodní vzdělávací zkušenosti a aktivně se podílíme na naší místní komunitě. A co víc, poskytujeme mnoho mimoškolních příležitostí: mistrovské atletické týmy, studentské kluby a aktivity, a řadu kulturních a výtvarných uměleckých akcí po celý rok.

Svět je vaše učebna

VPeninsula College, učení se neomezuje pouze na uzavřené učebny nebo přednáškový sál. Namísto, celý areál a olympijský poloostrov se stávají učitelskými laboratořemi, když se studenti a učitelé pohybují venku, aby plně využili vše, co naše jedinečná oblast nabízí.

Každý, kdo je obeznámen s vysokou školou, by nebyl překvapen, když najde jazyk, filozofie, nebo setkání literatury uprostřed univerzitního náměstí za jasného slunečného dne, nebo vidět náš neuvěřitelný PC Jazz Ensemble vystupující před Pirate Union Building (PUB) Studentské centrum. Není neobvyklé ani najít malé skupiny studentů a jejich učitelů, kteří se vydávají za úsvitu na exkurze do nedalekého oceánu, Olympijský národní park, nebo deštné pralesy, aby objevovali a studovali nativní mořský život, fauna, a flóra v jejich přirozených stanovištích.

Můžete dokonce strávit jednu nebo více čtvrtletí studiem v jiné zemi, pokud si vyberete nebo absolvujete jazykové a kulturní kurzy od hostujících profesorů z jiných zemí. NaPeninsula College jsme vyvinuli speciální vzdělávací zkušenost pečlivě navrženou pro úspěch studentů.

Mise

Peninsula College vzdělává různorodé populace studentů prostřednictvím komunitně zapojených programů a služeb, které podporují rovnost a úspěch studentů.

Základní témata:

 • postupující, student, zdar
 • Dosažení akademické dokonalosti
 • Podpora vlastního kapitálu a začlenění
 • Posílení komunit

Vize:

Peninsula College je cílem kulturní a environmentální rozmanitosti, kde akademická excelence transformuje životy studentů a posiluje komunity.

Hlavní zásady

Vysokoškolská komunita se řídí následujícími zásadami:

 • Proces výuky/učení je středem posláníPeninsula College.
 • Členové komunity kampusu se budou k sobě chovat se vzájemným respektem a důstojností.
 • Členové komunity kampusu budou ve své komunikaci otevřeni a čestní.
 • Členové komunity kampusu budou podporovat pozitivní pracovní prostředí a vyhýbat se kontradiktorním vztahům.
 • Každý člen komunity kampusu jedná eticky a bezúhonně.
 • Areál se zapojí do rozhodovacích procesů spolupráce.

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Místa

  Místa
  • East Lauridsen Boulevard,1502, 98362, Port Angeles

  Otázky