Keystone logo
© Quality Fly
Quality Fly Aviation Academy

Quality Fly Aviation Academy

Quality Fly Aviation Academy

Úvod

Proč licence EASA?

Nejuznávanější licence úřadů pro civilní letectví po celém světě. Díky jeho vyšším standardům
ve srovnání s licencí FAA a spolehlivějšími záznamy o sledování studentů mají letecké úřady tendenci upřednostňovat najímání držitelů licencí EASA .

FAA vyžaduje minimálně 1500 letových hodin, aby mohl pracovat jako první důstojník v letecké společnosti v mnoha zemích, jako jsou USA. Držitelé EASA však nemají žádné omezení létat jako první důstojníci v jakékoli letecké společnosti po dokončení integrovaného kurzu ATPL, s minimálně 205 hodinami celkem .

Nový program školení pilotů letadel

Integrované ATPL akademie bylo navrženo tak, aby zajistilo nejvyšší úroveň kompetence pro létání v nejnáročnějších leteckých společnostech po celém světě a připravilo studenty na skutečné situace.

Nový program zahrnuje nejen nejnovější a budoucí požadavky EASA, jako jsou KSA, Advanced UPRT, CBTA a TEM, ale také inovuje, včetně:

 • 40 hodin APS MCC v AIRBUS 320 FFS ÚROVNĚ D. Tento APS MCC zdvojnásobuje hodiny standardního MCC, což výrazně zvyšuje přípravu na hodnocení leteckého simulátoru
 • Bezmotorové létání - 3 lety základního létání v jejich tréninkovém programu, stejně jako hodiny teorie. Je stále běžnější, že letecké společnosti přidávají do svých školicích kurzů plachtění, aby zlepšily manipulační dovednosti, a tím potlačily efekt automatizace.
 • Školení je orientováno na požadavky leteckých společností se zaměřením na měkké dovednosti doplňující technické dovednosti v návaznosti na základní kompetence ICAO
 • Neomezený přístup k řízenému tréninkovému simulátoru
 • 100 % ve flotile prosklených kokpitů nové generace s nejvyšším ohledem na životní prostředí se spotřebou až o 50 % nižší než ekvivalentní stará flotila
 • Noční lety ve vícemotorovém letadle
 • Úplné sledování včetně individuálního posilovacího školení a přípravy na kariérní poradenství

Kontaktujte nás nebo se připojte k některému z našich Dnů otevřených dveří, abyste se dozvěděli o našem programu nebo zjistili, zda je pro vás stát se pilotem dobrou volbou.

Statistika

Jsme hrdí na naše metriky

+90 %

Teoretické znalosti
Míra úspěšného složení první zkoušky

+95 %

Letecký výcvik
Míra úspěšného složení první zkoušky

+150 tis

Zkušenosti s leteckou společností
Letové hodiny nashromážděné naším týmem

+30

národnosti
Kvalitní muška podporuje rozmanitost

Flotila

Máme 11 letadlovou flotilu, která se skládá z:

 • 3 Tecnam P2002JF
 • 5 Tecnam P2008 JC
 • 2 Tecnam P2006T
 • 1 Cessna 172S

Od roku 2018 obnovujeme a rozšiřujeme naši flotilu tempem dvou letadel ročně. V roce 2024 přiletí další 4 zcela nová letadla Tecnam P2008 .

Naše simulátory se skládají z:

 • 1 FNPT II Elite King B200 Turbovrtulový MCC (používaný během fáze IFR)
 • 1 Airbus A320 Full Motion Level D Full Flight Simulator (se sídlem na mezinárodním letišti Barajas a používaný pro APS-MCC část vašeho výcviku.

  Vlastnosti kampusu

  Optimalizovaná zařízení založená na New Generation Airlines

  • Pozemní škola
  • Správa
  • Operace letu

  Proč je Madrid, Španělsko, optimální základnou pro váš trénink?

  • > 300 slunečných dní v roce umožňuje rychlejší dokončení kurzu.
  • > 1 500 letů denně spojujících Madrid se světem.
  • >40 mezinárodních letišť po celém Španělsku, Portugalsku a severní Africe pro obohacené školicí prostředí.
  • -30 % nižší životní náklady než v severoevropských zemích.

  Teplé prostředí

  Jednou z našich nehmotných a nejpozoruhodnějších hodnot je naše rodinné prostředí . Víme, že nejlepšího výkonu je dosaženo, když se studenti cítí jako doma v vřelé atmosféře . Jsme velmi hrdí na náš tým, který tvrdě a vášnivě pracuje na tom , aby našim studentům přinesl klíče k úspěchu pilotů letadel ve známém prostředí.

   Přijímací řízení

   Ohlasy studentů

   Proč studovat na Quality Fly Aviation Academy</p>

   1. Nejlepší investice

   Samotný náš kurz ATPL považujeme za celoživotní investici kandidáta. Quality Fly nabízí nejinovativnější a nejúplnější školení za konkurenceschopnou cenu :
   Nejen, že naše školení zahrnuje nejnovější a budoucí regulační požadavky jako APS MCC, UPRT, CBT, TEM a KSA; ale nabízíme vám přidanou hodnotu jako jediná akademie, která v kurzu zahrnuje úplný letový simulátor a výcvik létání .

   2. Školení zaměřené na leteckou společnost

   Naše školení je navrženo tak, aby kandidáti dosáhli nejvyšších standardů očekávaných v dnešních nejrenomovanějších leteckých společnostech, které zahrnují nejen technické dovednosti, ale školení netechnických dovedností, včetně kompletní sady klíčových kompetencí:

   • Prevence a obnova rozrušení
   • Rozhodování a management selhání
   • Správa hrozeb a chyb
   • Trénink uvědomění si situace
   • Rozvoj povědomí o sebeuspokojení

   3. Nejkratší doba trvání

   Čím dříve se naši kandidáti stanou držiteli licence leteckého dopravního pilota , tím dříve nastoupí do letecké společnosti jako první důstojník a tím dříve se jim investice vrátí. Quality Fly je jednou z mála organizací v
   Evropa autorizovaná EASA pro 18-24měsíční kurz ATPL. Díky naší optimální povětrnostní provozní základně, nové a přebytečné flotile, sylabu přímo k bodu a našemu dobře vyškolenému týmu, to jsou jen některé z důvodů, proč se připojit k našim zrychleným kurzům.

   4. Mezinárodní prostředí

   Jako globálně zaměřená letecká akademie se 100 % našich kurzů vyučovaných v angličtině je QUALITY FLY hrdá na to, že hostí mezinárodní studentskou základnu více než 35 různých národností.


   V QUALITY FLY věříme v rozvoj našich studentů nad rámec technického školení. Naše mezinárodní prostředí zajišťuje přirozený rozvoj kulturního povědomí, což je důležitá výhoda v globálním světě letectví, kde nejlepší příležitost může být na druhé straně planety. Výsledkem jsou také celoživotní přátelé a spojení po celém světě.

   5. Nejmodernější vybavení

   QUALITY FLY má jednu z nejnovějších a nejmodernějších flotil v EU , která kombinuje analogovou konfiguraci založenou na GPS pro solidní dovednosti v oblasti létání s prosklenými kokpity jako představení aerolinek . Naše vysoká úroveň standardizace vozového parku poskytuje studentům výrazné zkrácení doby seznamování během výcviku. Pro tréninky na simulátoru je náš výcvik prováděn na B200 FNPT II (turbovrtulový), A320 simulátor FNPT II (proudový) a A320 FFS (proudový).

   6. End-to-end koučování

   Protože cesta od prvního otevření knihy až po konfrontaci s profesionálním leteckým průmyslem může být dlouhá a namáhavá, pozorně sledujeme a koučujeme každého z našich studentů – od prvního dne školy až po závěrečné přípravy na zajištění zaměstnání.
   Naši instruktoři průběžně sledují pokrok studentů pomocí pravidelných schůzek a individuálního koučování, aby zabránili jakémukoli odklonu od očekávané cesty výkonu. Toto sledování je doplněno různými schůzkami s kariérovým poradenstvím . Výše uvedená kombinace poskytuje našim studentům skvělou míru úspěšného složení první zkoušky a úspěšnosti hodnocení letecké společnosti .

   7. Bytová řešení

   Jelikož jsou kurzy QUALITY FLY intenzivní, nechceme, aby naši studenti ztráceli čas se zařizováním bydlení. Nabízíme ucelená řešení:

   • Výhodná poloha bez potřeby auta - 40 minut na letiště a blízkost stanice metra se snadnou dostupností do centra města.
   • Konkurenční ceny - asi o 30 % nižší než u jiných evropských rezidencí
   • V ceně jsou veškeré energie - internet, elektřina, voda a základní úklid
   • Jednoměsíční záloha – namísto tří měsíců požadovaných agenturami
   • Plně vybavený - s veškerým vybavením

   8. Pracovní příležitosti instruktora

   QUALITY FLY je rostoucí organizace, která se věnuje udržování týmu vysoce motivovaných a vysoce kvalitních instruktorů. Náš proces výběru studentů to zohledňuje, takže kromě vzdělávání budoucích pilotů leteckých společností považujeme naše studenty také za potenciální budoucí letecké instruktory způsobilé pracovat ve společnosti QUALITY FLY.

   Pozice leteckého instruktora je jedním z nejlepších raketoplánů, jak získat práci v letecké společnosti. QUALITY FLY nabízí instruktorské kurzy spolu s pracovní smlouvou

   Místa

   • Madrid

    Carretera Barrio de la Fortuna, s/n, 28054, Madrid

    Otázky