Keystone logo
Quasar Institute for Advanced Design

Quasar Institute for Advanced Design

Quasar Institute for Advanced Design

Úvod

Již více než 30 let nejlepší kurzy grafiky a designu

Svět designu je fascinující vesmír, v silném rozmachu zaměstnanosti, kde tradice a inovace nacházejí dokonalé spojení a minulost a budoucnost se setkávají.

Pokud milujete plánování, pokud ve všem hledáte Krásu, pokud si umíte představit to, co ještě neexistuje, a chcete svou kreativitu proměnit v pracovní kariéru… Quasar Institute je místo, které hledáte

Quasar Institute for Advanced Design je již více než 30 let špičkovým zařízením pro akademické vzdělávání, výzkum a inovace v oblasti designu. Školní laboratoř, která školí nejlepší designéry budoucnosti, domov digitálních umělců, řemeslníků 2.0, vizionářských kreativců a návrhářů zítřka.

Quasar Vision

Quasar Institute for Advanced Design , založený v roce 1987, je centrum vyššího vzdělávání, jehož cílem je vyškolit vás v nových profesích designu a vizuální a multimediální komunikace.

Quasar je místo, kde se spolehlivost a pozornost snoubí s inovací a avantgardním pokrokem. A právě tam najdete správnou odpověď na požadavky neustále se vyvíjejícího trhu práce.

Zde podporujeme neustálou spolupráci mezi italskými a mezinárodními společnostmi; Zde vás naše projekty zapojí do všech jejich aspektů, od počátku až po realizaci. Naše kurzy udělují akademické tituly první úrovně, které jsou uznávány italským ministerstvem školství, a specializační tituly, které jsou mezinárodně platné.

Mise

Quasar Institute for Advanced Design se zaměřuje na lidi a společnosti v globálním dosahu, rozvíjí jejich potenciál a talent prostřednictvím programů vysokoškolského vzdělávání, služeb na míru, místních/mezinárodních partnerství a nepřetržité podpory.

Zavádíme systémy vzájemného růstu, podporujeme analytické dovednosti a osobní výměnu a vytváříme sítě komunit, které fungují s péčí a vášní.

Uplatňujeme humanistický přístup k výzkumu a výrobě a kombinujeme kreativitu a technologii s kolaborativním a udržitelným rozvojem.

Kulturní aktivity a výzkum

Quasar Institute for Advanced Design souběžně se vzdělávací činností provádí neustálý výzkum a kulturní akce s cílem vzdělávat veřejnost o tématech napříč různými obory.

Propagujeme italskou kulturu a značku Made in Italy ve světě; účastníme se národních a mezinárodních výzev k předkládání návrhů; pořádáme výstavy, semináře, workshopy a publikace.

Quasar Institute for Advanced Design byl hlavním hrdinou více než 300 akcí od roku 1987; všichni přispěli k růstu znalostí a citlivosti na témata reálného a virtuálního prostředí.

Místa

  • Metropolitan City of Rome

    Via Crescenzio, 17/A, 00193, Metropolitan City of Rome

Otázky