Keystone logo
Riverside City College Přidružený titul v oboru administrativa a informační systémy
Riverside City College

Přidružený titul v oboru administrativa a informační systémy

Riverside, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 435 *

Na kampusu

* za jednotku pro rezidenta CA, 353 $ za jednotku pro nerezidentní studenty, 394 $ za jednotku pro zahraniční studenty

Úvod

Administrativní/informační systémy zahrnují studium teorií, postupů a praktik a získávání dovedností nezbytných pro produktivní a efektivní fungování v administrativním pracovním prostředí. Kariérní dráhy si vybírají studenti, kteří studují na bakalářských studiích v oboru Administrace/informační systémy, obvykle včetně manažerských pozic v obchodním a veřejném sektoru, pozic v administrativní podpoře, zákaznických služeb, prodeje, účetnictví/účetnictví a vztahů s veřejností.

Můžete být vizionář. Možná jste chybějící součástí týmu. Firmy, školství, vláda a neziskové organizace hledají jednotlivce, kteří by strategicky i prakticky zaplnili mezery. Vaše kariérní možnosti jsou velmi rozmanité. Zúčastněte se kurzu, získejte certifikát (pokud je to možné) nebo pracujte na získání svého přidruženého titulu pro převod (ADT) na California State University nebo University of California.

Studenti, kteří dokončí přidružené tituly v oboru Administrativa/informační systémy, mohou získat vstupní pozice ve výše uvedených kariérních oborech nebo se mohou rozhodnout přejít na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu, aby mohli studovat bakalářský titul v oboru obchod, účetnictví, veřejná správa, manažerské informační systémy, nebo související obory.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky