Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Reading Area Community College - RACC

Reading Area Community College - RACC

Reading Area Community College - RACC

Úvod

Reading Area Community College (RACC) je akreditovaná, komplexní, otevřená vzdělávací instituce, která poskytuje: přidružený titul, osvědčení a diplomové programy; kariérně zaměřené školení; přechodná výuka; školení dovedností pro podnikání a průmysl; osobní obohacovací programy a veřejné služby. Vysoká škola, podporovaná krajem Berks, poskytuje cenově dostupný přístup ke splnění identifikovaných vzdělávacích potřeb komunity.

Studenti z každého věku, rasy, náboženství a mnoha různých zemí z celého světa se rozhodnou studovat zde. Ti, kteří hledají tituly na vysoké škole, jsou přitahováni programy, jako je ošetřovatelství, respirační péče, trestní soudnictví a podnikání. Jiní lidé se věnují individuálním kurzům, aby se seznámili s dovednostmi nebo zájmy, nebo absolvovali certifikaci v různých předmětech. Divize Community Education / Workforce Development nabízí programy, jako je zubní asistence, domácí zdravotní poradce, veterinární asistence a příprava GED.

Vysoká škola hraje důležitou roli také v obchodní komunitě. Školicí a technologické centrum Schmidt poskytuje školení v oblasti vedoucího postavení, výrobních technologií, informačních technologií, připravenosti na pracovišti a gramotnosti na pracovišti. RACC také spolupracuje s dalšími komunitními organizacemi s cílem zvýšit ekonomickou vitalitu města a kraje.

Místa

  • Reading

    South 2nd Street,10, 19602, Reading

    Otázky