Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT)

Rochester Institute of Technology (RIT)

Rochester Institute of Technology (RIT)

Úvod

Díky vysoce hodnoceným organizacím s více než 80 postgraduálními programy ve vysoce placených, žádaných oborech a dostupných stipendiích, asistentských pobytech a stipendiích vás zveme, abyste se blíže podívali na RIT .

Nenechte se zmást slovem „technologie“ v našem názvu. Na RIT objevíte univerzitu umělců a designérů na jedné straně a vědců, inženýrů a vedoucích firem na straně druhé – střet pravého a levého mozku.

RIT se zaměřuje na aplikované učení – „praktický“ přístup zahrnující přímou aplikaci dovedností, teorií a modelů.

Nabízíme vysokou návratnost investic (ROI), pokud jde o nástupní platy a celoživotní výdělky, stejně jako spokojenost s prací a osobní růst.

Flexibilní možnosti studia zahrnují online programy a schopnost pracovat a studovat. Mnohé z našich postgraduálních programů jsou kolaborativní a interdisciplinární, což vám umožňuje těžit ze silných stránek několika našich vysokých škol a využívat je. Co-op (kooperativní vzdělávání) je charakteristickým znakem RIT a postgraduální studenti mají volitelnou příležitost strávit jeden nebo více semestrů zaměstnaných na plný úvazek, placené pozice související s jejich akademickým programem. Školné se během spolupráce neúčtuje a mnoho studentů používá výdělky z družstev k financování svého vzdělávání.

Zahraniční studenti: Díky jednomu z největších seznamů absolventských programů certifikovaných OPT na jakékoli americké univerzitě, spolu s naší silnou reputací mezi americkými zaměstnavateli, je RIT jedním z nejúspěšnějších v umísťování studentů do OPT.

Nabízíme absolventské programy v následujících oblastech:

 • Umění, design a architektura
 • Obchod a řízení
 • Komunikace a digitální média
 • Výpočetní technika a informační vědy
 • Strojírenství a strojírenská technologie
 • Environmentální studie a udržitelnost
 • Herní design a vývoj
 • Zdravotní profese a lékařské vědy
 • Humanitní vědy, společenské vědy a vzdělávání
 • Fotografie, film a animace
 • Věda a matematika
 • Nedeklarované a individualizované studium

Mezi další výhody RIT patří:

 • Bezkonkurenční příprava na kariéru a pracovní příležitosti, včetně světově proslulého kooperativního vzdělávacího programu, který vám umožní získat cenné zkušenosti od potenciálních zaměstnavatelů a vystavit se jim a vydělat peníze, aniž byste platili školné. Mezinárodní studenti - RIT nabízí 50+ postgraduálních programů určených pro STEM, ze kterých si můžete vybrat, z nichž všechny jsou způsobilé pro rozšíření OPT.
 • Vynikající návratnost investic – 94,3 % našich nejnovějších absolventů je zaměstnáno a průměrný nástupní plat v této třídě byl 93 800 $.
 • Silná pověst a hodnocení – na 105. místě mezi „národními“ americkými univerzitami, na 11. místě mezi nejlepšími školami v kooperativních nebo stážových programech a na 48. místě mezi školami „nejlepší hodnoty“ v nejnovějším žebříčku US News ; časopis Money Magazine top-50 pro přidanou hodnotu; Morning Consult řadí RIT do první třetiny nejdůvěryhodnějších amerických univerzit.
 • Rovné příležitosti pro štědrou finanční pomoc – v loňském roce jsme udělili 40 milionů dolarů na pomoc 2 800 americkým a mezinárodním postgraduálním studentům
 • Kariérní možnosti výzkumu s bohatým financováním a zdroji.
 • Bezpečný kampus na ideálním místě hned vedle prosperujícího, dostupného, ale nepříliš velkého města – komunity, kde se oceňuje a oslavuje rasová a myšlenková rozmanitost.
 • Flexibilita pracovat a studovat a každý rok je k dispozici 8 000 pracovních míst pro studenty na akademické půdě.
 • Učitelé, kteří vás rádi učí a mentorují, a malé třídy, které usnadňují personalizované vzdělávání.
 • Nejmodernější zařízení v kampusu uznávané pro inovace a udržitelnost.
 • Různorodá studentská populace – 2 600 mezinárodních studentů ze 100 zemí s odpovídajícími zdroji a podporou.
 • 140 000 dobře připojených absolventů, kteří vám pomohou se sítí.

Zahraniční studenti: Díky jednomu z největších seznamů absolventských programů certifikovaných OPT na jakékoli americké univerzitě, spolu s naší silnou reputací mezi americkými zaměstnavateli, je RIT jedním z nejúspěšnějších v umísťování studentů do OPT.

PŘIJĎTE S NÁMI PROSTÁVAT {{Preferované}}!

youtube.gif

Statistika

 • Mezinárodní studenti:

  20%

 • 0
 • Poměr studentů a učitelů:

  13 do 1

Vlastnosti kampusu

RIT má dobře vybavená, nejmodernější zařízení, která se v jiných kampusech jen zřídka vyrovnají. Máme nástroje, technologie a specializované prostory, které zlepší a podpoří vaše učení. Prozkoumejte a vynikejte v prostředí bohatém na nejnovější vybavení, software, studia, laboratoře a vymoženosti. Je to ideální místo pro výrobu, inovace a objevování. Princeton Review soustavně řadí RIT mezi nejvíce propojené kampusy v zemi. Ať už jste ve třídách, laboratořích, kolejích nebo veřejných prostorách v kampusu, poskytujeme bezplatný, přímý a vysokorychlostní přístup k počítači, který je těžké překonat.

RIT je mnohem víc než jen jeho vysoce kvalitní akademické zázemí; nabízí mnoho příjemných prostor v kampusu. Živá místa pro sociální a intelektuální aktivity najdete téměř všude, kam se podíváte. Fyzická krása kampusu pochází ze souhry přírodních a parkových prostředí s moderními budovami, architektonickými prvky a uměleckými díly, které jsou prominentně vystaveny. Pohodlné prostory v celém kampusu nabízejí místa k odpočinku nebo práci na projektech a týmových úkolech.

Kromě toho se naše komunita více než 18 000 studentů, vyučujících a zaměstnanců zavázala prosazovat udržitelnost ve všech oblastech – v akademických programech a výzkumných iniciativách, v našich kampusových provozech a spotřebních praktikách a ve snaze podporovat sociální udržitelnost v rámci Rodina RIT. Tím, že bude kampus šetrnější k životnímu prostředí a tím, že se zapojíme do udržitelných postupů a naučíme se o nich více, můžeme nyní podniknout kroky k zajištění toho, že kampus, oblast Rochester a větší svět, ve kterém žijeme, budou čistší, zdravější a lépe obyvatelné. zítra než jsou dnes.

  Přijímací řízení

  Abyste se mohli ucházet o jakýkoli postgraduální program RIT, musíte mít (nebo očekávat) bakalářský titul (nebo ekvivalent) z akreditované univerzity nebo vysoké školy. Pracovní zkušenosti nejsou vyžadovány.

  Žádost o RIT je rychlá a snadná. Vyplnění naší online žádosti vám obvykle zabere 15–20 minut a můžete začít a odeslat svou online žádost s požadovaným poplatkem a podpůrnými dokumenty nebo bez nich. Přihláška do všech postgraduálních programů vyžaduje předložení online přihlášky a následujících podpůrných dokumentů: poplatek za přihlášku 65 USD, osobní prohlášení, životopis a přepisy vysokoškoláků.

  Většina programů vyžaduje doporučující dopisy. Další požadavky se liší podle programu a mohou zahrnovat písemný vzorek, portfolio nebo přijímací zkoušku (GRE nebo GMAT).

  Když se přihlásíte, začnete vytvořením účtu na portálu ZDARMA. Z vašeho personalizovaného přijímacího portálu můžete spustit a spravovat svou přihlášku. Portál poskytuje kontrolní seznam, který vám pomůže určit další materiály, které potřebujete k dokončení své žádosti. Po odeslání všech požadovaných položek bude vaše přihláška odeslána ke kontrole přijímací komisi.

  Vízové požadavky

  Náš tým je zde, aby vám pomohl porozumět dalším krokům při žádosti o studentské vízum. Aby bylo možné požádat o studentské vízum, vládní předpisy USA vyžadují, aby zahraniční studenti prokázali, že mají dostatečné finanční zdroje na pokrytí nákladů na školné, poplatky, zásoby a životní náklady po dobu nejméně devíti měsíců denního studia.

  Zahraniční studenti, kteří potřebují požádat o studentské vízum, musí RIT předložit originální výpis z bankovního účtu uvádějící částku, která je k dispozici pro jejich vzdělání.

  Stipendia a financování

  RIT každoročně uděluje postgraduálním studentům více než 40 milionů dolarů v podobě stipendií a asistentských pobytů. Stipendia se pohybují od 10 % do 40 % školného. Ceny jsou založeny na akademické excelenci žadatele. Při udělování stipendií se bere v úvahu mnoho věcí - vysokoškolské známky, výsledky testů umístění absolventů a vaše výzkumné a pracovní zkušenosti, to vše hraje roli.

  Postgraduální asistentské pobyty jsou nabízeny studentům prezenčního studia s maturitou, aby sloužili jako pedagogičtí, výzkumní nebo administrativní asistenti. Asistenti absolventa dostávají mzdu (určenou katedrou, která jmenování provádí) výměnou za vykonanou práci. Mnoho absolventů asistentů také získává prominutí školného (tj. podporu školného) kromě mzdy za asistentské povinnosti.

  Postgraduální studenti mohou získat jak stipendia, tak asistentské pobyty. Tyto možnosti financování jsou stejné pro americké i mezinárodní žadatele.

  Volitelné Co-Op: kooperativní vzdělávání je placená práce s korporacemi a organizacemi v USA i v zahraničí. Co-op umožňuje studentům strávit jeden nebo více semestrů zaměstnaných na plný úvazek placenou pozicí související s jejich akademickým programem, než absolvují. Mnoho studentů používá výdělky z družstev k financování svého vzdělání. Studenti během spolupráce neplatí školné a poplatky.

  Work-study: Postgraduální studenti studující prezenční formu se mohou ucházet o práci na částečný úvazek na akademické půdě. RIT má každý rok k dispozici více než 7 000 pracovních míst a studenti obvykle pracují 10 – 20 hodin týdně. Zahraniční studenti studující na vízum F-1 nebo J-1 mohou pracovat až 20 hodin týdně na akademické půdě a 40 hodin během přestávek.

  Průběžné termíny přihlášek

  Většina našich programů nabízí „průběžnou“ kontrolu přihlášek – neexistuje žádný konkrétní termín pro podání přihlášek; žádosti budou přijímány a kontrolovány v průběhu roku.

  Žebříčky

  US News & World Report

  • 105. místo v kategorii „Národní univerzity“ (2023)
  • Dělené na 11. místě mezi nejlepšími školami v kooperativních nebo stážových programech (2023)
  • 48. místo mezi „školami s nejlepší hodnotou“ (2023)
  • 41. „nejinovativnější škola“

  Princeton Review

  • Uvedeno v roce 2022 ve vydání The Best Value Colleges: 200 škol s výjimečnou návratností investic pro vaše školné
  • Zařazeno v roce 2022 do seznamu „Nejlepších 388 vysokých škol“

  Money Magazine – jedna z jeho nejlepších vysokých škol (2023)

  Morning Consult – 37. nejdůvěryhodnější univerzita (2022)

  Times Higher Education

  • V žebříčku The Wall Street Journal/Times Higher Education se umístila na 155. místě mezi americkými vysokými školami, čímž se RIT umístila mezi 25 procenty vysokých škol a univerzit v zemi.

  Program studentských výměn a návštěv

  RIT byl zařazen mezi nejlepší americké školy pro zahraniční studenty, kteří se zabývají postgraduálním zaměstnáním v oborech STEM i non-STEM.

  Program Student and Exchange Visitor Program označil RIT za jednu ze 100 nejlepších škol ve dvou seznamech týkajících se volitelného praktického výcviku před a po ukončení studia.

  Ohlasy studentů

  Požadavky na přijetí do programu

  Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

  Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

  Místa

  • Rochester

   Rochester Institute of Technology Office of Graduate Enrollment Bausch & Lomb Center 58 Lomb Memorial Drive

   Otázky