Keystone logo
Rose Bruford College

Rose Bruford College

Rose Bruford College

Úvod

Rose Bruford College již téměř 75 let nabízí vzdělání v oblasti divadelního umění v londýnské čtvrti Bexley, která se nachází 25 minut od centra Londýna. Postgraduální vzdělávání na vysoké škole funguje v celosvětovém měřítku, s prostory v Londýně, Connecticutu, Berlíně a dalších. Naším cílem je dosáhnout společenského a kulturního dopadu poskytováním nejkvalitnějšího vzdělání se specializovanými kurzy proslulými svými transformačními zkušenostmi z učení. Prosazujeme rozmanitost a věříme, že globální mix lidí je nedílnou součástí toho, aby se naše komunita stala inovativnějším a inkluzivnějším místem pro studium a práci. Náš étos učení je ukotven v umění, spolupráci, komunitě, objevování, nezávislosti a profesionalitě v podpůrném prostředí.

Naším cílem je inspirovat, nadchnout a vyškolit vás jako kreativního umělce a praktika, který může používat reflexivní praxi a výzkum spolu s výukou světové třídy, kterou poskytujeme, jako nástroje k tomu, abyste se stali nezávislým myslitelem a naplněným a úspěšným pracovním profesionálem.

Náš étos výuky, učení a školení je založen na umění, spolupráci, komunitě, objevování, rozmanitosti, zaměstnatelnosti, nezávislosti a profesionalitě. Studenti a zaměstnanci spolupracují napříč našimi kampusy a vytvářejí a produkují více než 75 představení ročně.

Některé inscenace se promítají v Londýně a některé na turné po Velké Británii a v zahraničí. Mnoho našich studentů využívá při studiu u nás mezinárodní zkušenosti. Z této živé atmosféry vzešly generace umělců, designérů, techniků a společností, které mění tvář globálního divadla a živých akcí.

Nejlepší způsob, jak se o nás dozvědět více, je přijít na Den otevřených dveří nebo se podívat na některou z našich show v akci. V průběhu roku provádíme sezónní práce, kde můžete z první ruky vidět práci našich talentovaných studentů designu, techniky a performance.

Naše hodnoty a poslání

Naším posláním je dosáhnout sociálního a kulturního dopadu poskytováním odborné přípravy a vzdělávání nejvyšší kvality. Naše výuka pokrývá široké, inovativní spektrum předmětů a poskytuje proaktivní absolventy, kteří jsou kreativní, zmocnění a zaměstnatelní.

Naše chování je řízeno a určováno našimi základními hodnotami:

 • Integrita
 • Tvořivost
 • Zařazení

Usilujeme o nejvyšší úspěchy našich studentů a nejlepší možné pracovní prostředí pro naše zaměstnance. Celá komunita College – ženy, muži a nebinární lidé, mladší i starší, z různých sociálních a etnických prostředí, různých vyznání, kultur a jazyků, se všemi sexualitami, trans a cis-gender, postižení i bez postižení – se všemi se zachází se stejným respektem a máme nárok na stejnou podporu a šance na úspěch.

Prosazujeme rozmanitost, protože bohatá směs lidí dělá z naší vysoké školy produktivnější a kreativnější místo pro studium a práci, a prosazujeme rovnost, protože je to správná věc.

Vlastnosti kampusu

Naše studentská kolej Christopher Court má 168 pokojů s vlastní koupelnou a je naproti vlakovému nádraží Sidcup. Je to také jen 10 minut chůze od kampusu. V okolí je spousta dalších možností ubytování.

Rychle se usadíte v životě na vysoké škole v Christopher Court a budete sdílet kuchyni s pěti dalšími studenty na základě vlastního stravování. Pokoje jsou studentům prvního ročníku přidělovány podle pořadí, kdy dřív přijde. Cena pokoje zahrnuje; 24/7 přátelský personál a bezpečnost, účty za energii a vodu a rychlé a spolehlivé širokopásmové připojení. Hned vedle se nachází Costa a na místě je prádelna.

V letech 2023-24 stály pokoje 245 liber za týden a všechny pokoje jsou vybaveny 4stopou (malou manželskou) postelí. Standardní smlouva je na 40 týdnů. Studenti kurzu Acting Foundation Course mají smlouvu na 30 týdnů.

  Přijímací řízení

  Přihlášky do magisterských programů jsou přijímány přímo prostřednictvím webových stránek vysoké školy prostřednictvím příslušných stránek kurzů.

  Služba pro přijímání na univerzity a vysoké školy (UCAS) je aplikační portál pro naše prezenční vysokoškolské kurzy. Přihlášky se podávají online na UCAS. Výsledek vaší přihlášky a procesu konkurzu bude aktualizován na vašem účtu UCAS, takže sledujte případné aktualizace.

  The UCAS code for Rose Bruford College is R51.

  Místa

  • Sidcup

   Burnt Oak Lane, DA15 9DF, Sidcup

  Otázky