Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Rose State College

Rose State College

Rose State College

Úvod

Rose State College je veřejná dvouletá instituce s přístupovou politikou „otevřených dveří“. Škola nabídla své první třídy 21. září 1970. Původně se nazývala Mid-Del Junior College, přejmenovala se na Oscar Rose Junior College na památku Midwest City-Del City Superintendent of School. V dubnu 1983 byl název oficiálně změněn na Rose State College . Dnes Rose State vítá každý rok více než 13 000 studentů a věnuje se pomoci každému studentovi uspět.

Ve Rose State je pro nás důležité být komunitní vysokou školou, která je stejně zaměřena na komunitní část, jako jsme na univerzitní část. Ve všem, co děláme, je naším závazkem, abyste se vydali za pouhé poskytování vzdělání - aby vám poskytli vedení, které potřebujete na všech úrovních.

Začíná to s našimi studentskými uvítacími a kariérními poradenskými centry, které vám pomohou začít co nejjednodušší. A jakmile jste studentem, objevíte výhody, které nám naši studenti říkají znovu a znovu, že mají rádi Rose status: menší třídy, více času jeden na jednoho s učiteli a seriózní akademické zaměření v uvolněnější , přátelská atmosféra.

Akademici a programy

Akademicky je vysoká škola organizována kolem pěti divizí: obchod a informační technologie, strojírenství a věda, zdravotnictví, humanitní obory a společenské vědy. K dispozici je více než 60 stupňů a kvalifikovaných profesních programů, z nichž mnohé vám mohou pomoci připravit se na dokončení bakalářského titulu.

Rose State rovněž nabízí divizi Developmentforce, složenou z Komunitního vzdělávacího centra a Centra odborného vzdělávání. Komunitní vzdělávací centrum je známé pro celou řadu programů celoživotního učení, včetně populární Kids College. Profesionální školicí středisko nabízí obchodní školení, poradenství pro malé firmy a je domovem Oklahoma Environmental Training Center, kde jsou lidé z celého Oklahomy školeni v oblasti nakládání s odpadními vodami.

Místa

  • Midwest City

    Southeast 15th Street,6420, 73110, Midwest City

    Otázky