Keystone logo
Sacred Art School

Sacred Art School

Sacred Art School

Úvod

Sacred Art SchoolJedná se o mezinárodní školu zakořeněnou v Toskánsku, která byla založena za účelem podpory kreativity v umění a uměleckém řemeslném zpracování, s neomezenou otevřeností světu posvátného.

„Vpřed v tradici“ je myšlenka, která nás charakterizuje: Naučíte se navrhovat a vytvářet plně současná umělecká díla, odkaz na uměleckou tradici, která má dvacet století historie.

Škola, která nedodržuje žádný konkrétní umělecký styl, je především dílnou, kde se studenti a učitelé, umělci a řemeslníci setkávají a konfrontují se navzájem. Jak studenti rostou ve svém designu a tvorbě dovednosti mohou být zapojeny do komisí, také naučit se komunikovat s klientem a jeho potřebami.

Škola nabízí umělcům jít „vpřed v tradici“, prostřednictvím nástrojů, jako jsou:

  • 1. Důsledný umělecký a technický výcvik...

... který vám umožní ovládat figurativní jazyk, jak byl vyučován v renesančních uměleckých dílnách a na Akademiích výtvarných umění. Zde se naučíte tradiční techniky, jako je dláto, kreslení, olejomalba, modelování hlíny, stejně jako technologické nástroje, jako je 3D designový software.

  • 2. Hloubková analýza současného myšlení...

které vám pomohou pochopit posvátné se zvláštním důrazem na katolicismus.

  • 3. Město Florencie...

který je svými sbírkami a kulturními akcemi nejdůležitější učebnou, dokonalým kontextem pro školení nových profesionálů souvisejících se světem umění a řemesel nejvyšší kvality.

Místa

  • Metropolitan City of Florence

    Viale della Catena, 4 Le Pavoniere – Parco delle Cascine, 50144, Metropolitan City of Florence

Otázky