Keystone logo
SAE Institute UAE

SAE Institute UAE

SAE Institute UAE

Úvod

SAE se 47 kampusy ve 23 zemích určuje globální měřítko pro kreativní mediální vzdělávání od roku 1976. SAE Dubaj kromě certifikátů pro krátké kurzy pyšně nabízí bakalářské tituly akreditované TEQSA v 5 oborech - animace, audio, design, film a hry. . SAE nabízí australské vlády akreditované bakalářské tituly.

SAE je přední světový pedagog v odvětví kreativních médií. Založeno v roce 1976, nyní máme po celém světě 47 areálů ve 23 zemích.

V Dubaji poskytuje SAE kurzy více než 300 studentům.

Kromě krátkodobých osvědčení o studiu nabízí SAE bakalářské tituly akreditované australskou vládou:

 • Animace
 • Zvuk
 • Design
 • Film
 • Hry

Na SAE jsme hrdí na to, že nabízíme výjimečné programy v zařízeních světové úrovně. Zajistíme, aby naši studenti získali vynikající vzdělání, mezinárodně uznané kvalifikace a dovednosti odpovídající průmyslu.

Naši absolventi skutečně mají konkurenční výhodu.

SAE Dubaj

Centrálně umístěný, SAE Dubaj je součástí města prosperujících a živých médií a internetových měst, stejně jako Dubai Knowledge Village. Toto je umění a kulturní komunita města. Areál kampusu se může pochlubit velkou a rozmanitou studentskou komunitou a personálem specializovaných, znalých odborníků, kteří se zavázali k učení a výuce osvědčených postupů.

SAE Dubaj Vám nabízí:

 • Individuální pozornost a možnosti spolupráce
 • Průmyslové standardní vybavení a zařízení
 • Specializované krátké kurzy
 • Specializované mistrovské kurzy
 • Spojení s několika ateliéry v sousedních kreativních komunitách
 • Aktivní a uvítací zastupitelská rada studentů
 • Silné vazby s různými zvukovými, filmovými, grafickými, webovými, herními a animačními společnostmi

Vybavení:

 • Zařízení světové úrovně od roku 2005
 • Zcela nový areál v Dubaji se skvělou atmosférou
 • Analogové a digitální akusticky vyvážené nahrávací studia
 • Více kontrolních místností
 • Nadrozměrná zelená obrazovka a fotografické studio
 • Obrovská online editační sada
 • Stropní osvětlovací souprava
 • Vysoce kvalitní fotoaparáty
 • Nejdůležitější průmyslový software

Rozdíl SAE

SAE poskytuje vynikající vzdělání zaměřené na průmysl od roku 1976. Stanovili jsme měřítko kvalifikací HE a VET v kreativních médiích, protože tato odvětví známe a víme, jak školit absolventy připravené na toto odvětví. Milujeme to, co děláme, a zavázali jsme se poskytovat možnosti vzdělávání, které jsou výzvou, rozvojem a inspirací.

Specialisté na mediální výchovu

Jsme přední světový pedagog v odvětví kreativních médií, protože úzce spolupracujeme s našimi průmyslovými partnery, zaměstnáváme odborné učitele se zkušenostmi z reálného světa a poskytujeme personalizované vzdělávání v prvotřídních zařízeních.

Naše specializované kurzy kreativních médií reagují na dynamickou a vyvíjející se povahu těchto průmyslových odvětví. Držíme prst na tepu a přemýšlíme mimo náměstí, abychom vám pomohli dosáhnout vašeho potenciálu a uskutečnit své sny.

Globální perspektiva

SAE má 55 areálů ve 28 zemích. Naši studenti a učitelé jsou jedinečnou, rozmanitou a kreativní komunitou, která se schází za společným účelem - vynikající vzdělávací příležitosti. Naše odborné znalosti jsou světově uznávané a skutečně globální.

Kurzy SAE jsou akreditovány a mezinárodně uznávány australskou vládou.

Zrychlené učení

SAE nabízí akreditované zrychlené výukové Pathways takže můžete být připraveni na průmysl a rychleji na cestě k tomuto vysněnému zaměstnání. Pokud jste ochotni dát se do tvrdých yardů, pak naše intenzivní možnosti zrychlení znamenají, že budete mít kvalifikaci za 2 roky.

Praktické a osobní studium

V SAE víme, že absolventi kreativního mediálního průmyslu potřebují individuální praktické školení. Poznali jsme to již v roce 1976 - proto jsme vytvořili průkopník v našich praktických, průmyslově zaměřených a personalizovaných učebních osnovách, které jsme vám poskytli v nejmodernějších zařízeních.

Dostaneme vás také z učebny a do reálného světa s příležitostmi profesionálního rozvoje na některých předních australských festivalech a akcích.

SAE se zavázala k dokonalosti ve vzdělávání a vašim studijním výsledkům.

Známe naše věci

V SAE vám pomůžeme zdokonalit vaše dovednosti a znalosti pomocí našeho přísného vzdělávacího programu založeného na praktických a technických zkušenostech založeného na teorii a kritické analýze.

SAE trénuje absolventy připravené na obor od roku 1976. Jsme skvělí v tom, co děláme - proto jsme lídrem v oboru kreativního mediálního vzdělávání.

Naše historie

SAE Austrálie

SAE byla založena v Austrálii v roce 1976 jako první institut zvukového inženýrství na světě. Časný úspěch SAE a poptávka po našem praktickém teoretickém a průmyslově relevantním školení rychle vedly k založení dalších kampusů po celé zemi. V roce 1982 měla SAE kampusy v Brisbane, Sydney, Melbourne, Adelaide a Perthu. Účelový kampus Byron Bay, který nabízí nepřekonatelné zvukové zařízení, byl otevřen v roce 2003.

Od založení prvních institutů a kurzů SAE byly zavedeny vládou akreditované kvalifikace VET a vysokoškolského vzdělávání. SAE se nyní vyvinula, aby se stala globálním lídrem v tvůrčí mediální výchově.

V roce 2004 získala společnost SAE Qantm College, vedoucího pedagoga digitálních médií se specializací na 3D animaci, design a programování her, vývoj webových aplikací a grafický design.

Qantm, jeden z prvních poskytovatelů vzdělání, kteří nabízejí studijní programy v oblasti hry, má impozantní rodokmen. Vysoká škola byla založena v roce 1996 s kolektivní podporou:

 • Ministerstvo pro rozvoj státu a inovace v Queenslandu
 • Umění Queensland
 • Vláda severního území
 • Univerzita v Queenslandu
 • Univerzita jižní Queensland
 • Univerzita Jamese Cooka
 • Univerzita Griffith
 • TAFE Queensland

S SAE se společnost Qantm od té doby rozšířila na celosvětovou arénu jako přední pediatrka digitálních médií.

V únoru 2011 se SAE Institute a Qantm College staly součástí Navitas, předního světového poskytovatele vzdělávání.

Konsolidovaná odbornost a zdroje společností SAE, Qantm a Navitas zajišťují, aby naši studenti měli dovednosti a znalosti oboru, které potřebují pro úspěšnou kariéru v zábavním a kreativním mediálním průmyslu.

SAE Institute a Qantm College, jako součást Navitas, jsou nyní známé jako SAE Austrálie.

SAE International

V návaznosti na úspěch SAE v Austrálii byl v Londýně zahájen první zahraniční areál SAE v roce 1985. Stejně jako v Austrálii se na mezinárodní scéně SAE ukázalo jako velmi úspěšné v poskytování kvalitního, praktického a teoretického učebního plánu aspirantům hudebního průmyslu.

Nedlouho poté, co byl otevřen areál v Londýně, založila SAE svůj první evropský institut v Mnichově. Mnichov měl být prvním z mnoha institucí SAE v cizím jazyce po celém světě.

Společnost SAE byla v Evropě, Asii a Novém Zélandu dobře zavedena do poloviny 90. let. První z 7 školních areálů bylo otevřeno v USA v roce 1998.

Od našich skromných začátků studia v Sydney dnes SAE pokrývá celý svět s 53 areály ve 27 zemích. Počínaje zvukem se společnost SAE International v průběhu let vyvíjela a nyní nabízí kvalifikace i v dalších kreativních mediálních oborech - animaci, design, digitální žurnalistiku, film, hry a web a mobilní zařízení.

Všechny naše kurzy se řídí základními principy SAE - vysoce kvalitními, průmyslově zaměřenými, praktickými a teoretickými vzdělávacími možnostmi pro tvůrčí a talentované jednotlivce.

Místa

 • Block 2, Ground Floor, Knowledge Park, 500648, Dubai

Otázky