Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

Úvod

Co odlišuje vzdělávání SANS Technology Institute ?

SANS Technology Institute připravuje příští generaci odborníků na kybernetickou bezpečnost na to, čemu budou v této oblasti čelit. Naše programy se vyznačují naší fakultou světové úrovně; náš důraz na praktické učení v kurzech SANS, které jsou neustále aktualizovány o skutečný význam, z nichž většina vede k průmyslově uznávaným certifikacím GIAC; naše inovativní možnosti poskytování osobního a online kurzu; a prokázaný úspěch našich absolventů.

Kybernetická bezpečnost je vše, co učíme, a nikdo to nedělá lépe.

130863_sans.jpg

Magisterský studijní program

Magisterský studijní program v oboru Informační bezpečnost inženýrství připravuje pracovní informační bezpečnost a IT profesionály, aby své kariéry na nejvyšší úroveň prostřednictvím komplexního vzdělávacího programu zaměřeného na technické zvládnutí a rozvoj základních vůdcovských a komunikačních dovedností. Magisterský studijní program, který je přísný, náročný a obohacující, pomáhá studentům rozvíjet jejich reputaci v oboru tím, že poskytuje příležitosti k tomu, aby jejich studentský výzkum mohl být uveřejněn v online zdrojích, včetně studovny SANS a předních průmyslových časopisů.

„Opustíte program s pevným pochopením toho, proč průmysl funguje tak, jak funguje,“ řekla Shawna Turner, hlavní architekt řešení v Nike. „Pod kapotou se podíváte. Nejde jen o to, jak manipulovat s technologií. Je to také o učení „proč“. Pokud se chcete stát lídrem, musíte znát „proč“. ““

Absolventské programy

Postgraduální certifikační programy SANS Technology Institute byly navrženy s ohledem na dvě diváky.

Pro pracující profesionály v oblasti IT a informační bezpečnosti, kteří nejsou schopni se zapojit do úplného magisterského studijního programu v oboru Informační bezpečnostní inženýrství, ale kteří by měli prospěch z absolvování všech 3 technických absolventských kurzů v jádru magisterského programu, vysoká škola tento absolvent program certifikátů:

  • Kybernetická bezpečnost (jádro)

Pro pracovníky v oblasti informační bezpečnosti a IT odborníky, kteří mají zavedenou technickou základnu a snaží se prohloubit své schopnosti ve specializovaných oblastech informační bezpečnosti, nabízí vysoká škola vysoce technické, praktické programy pro absolventy v těchto oblastech:

  • Penetrační testování a etické hackování
  • Reakce na incidenty
  • Zabezpečení průmyslových řídicích systémů
  • Operace kybernetické obrany

„Získání absolventského certifikátu od SANS je to, co opravdu urychlilo moji kariéru,“ řekl David Cox, manažer Cyber Threat Management ve společnosti EY. „Technické dovednosti, které jsem se naučil v programu, mi daly důvěru, abych úspěšně vedl svůj tým a připravil je na nové výzvy."

Vysokoškolský certifikační program

Vysokoškolský certifikační program SANS Technology Institute v Applied Cybersecurity byl navržen pro studenty vysokých škol a kariérní pracovníky, kteří chtějí rychlou Pathway do kybernetické pracovní síly. Pro tento program nejsou vyžadovány předchozí počítačové zkušenosti, ale uchazeči musí mít ukončené nejméně dva roky vysoké školy.

Náš vysokoškolský program, navržený a učený vedoucími pracovníky v oboru, poskytuje znalosti, nástroje a techniky potřebné k zahájení kariéry kybernetické bezpečnosti. V praktických kurzech naši studenti zkoumají problémy, které ovlivňují složité a vzájemně propojené systémy IT, naučí se bojovat proti běžným hrozbám pro hodnotná data a objevují se s praktickými dovednostmi, které zaměstnavatelé hledají.

130865_ACSimage.jpeg

Charakteristické atributy

Certifikace GIAC

Získejte průmyslově uznávané certifikace GIAC v každém programu, které ověřují vaši sadu dovedností.

Flexibilita

Vyberte si z celé řady možností online a osobního doručování kurzů, včetně 100% online možností pro každý program.

Odborná praxe fakulty

Studujte s vedoucími pracovníky v oboru kybernetické bezpečnosti, kteří patří mezi nejlepší světové instruktory.

Silná síť

Připojte se k síti profesionálů, kterou Joshua Lewis, MSISE '18 a viceprezidentka pro Threat Intelligence & Incident Response v Umpqua Bank nazývá „někteří z nejtalentovanějších studentů a učitelů v oboru.“

Hodnota Proposition

Pokud se podrobně podíváte na řadu vysokých škol, které nabízejí postgraduální nebo vysokoškolské programy v oblasti informační bezpečnosti, zjistíte, že bezpečnost je jen jedním z dalších předmětů, které instituce nabízí, často s důrazem na teorii. V SANS Technology Institute je vše, co učíme, kybernetická bezpečnost. Naše praktické kurzy zaměřené na kariéru jsou navrženy, učeny a pravidelně aktualizovány některými z nejlepších odborníků v oblasti kybernetické bezpečnosti. Všichni naši více než 125 členů fakulty pracují v oboru. Co se naučíte ve třídě, můžete se okamžitě přihlásit do práce.

„Kurzy SANS Technology Institute jsou plně sladěny s tím, co se v oboru děje,“ řekl student Karim Lalji, který v TELUS řídí bezpečnostní poradce. „Materiály k kurzu jsou průběžně aktualizovány na základě nového vývoje kybernetické bezpečnosti. Je to přísné, náročné a relevantní. “

Naši studenti a fakulta tvoří komunitu angažovaných praktiků, která trvá dlouho po ukončení studia. Naši absolventi nám znovu a znovu říkají, že získání stupně SANS bylo zlomem jejich kariéry. To jsme my. Toto je náš hodnotový návrh.

130866_IR.jpg

Možnosti doručení kurzu

Flexibilní programy kybernetické bezpečnosti podle vašeho harmonogramu

Vaše mysl nemá hranice. Proč by měla vaše škola? Naše možnosti kurzů live a online jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašemu životu a způsobu, jakým se chcete učit. Všechny naše programy mají 100% on-line možnost, takže můžete dokončit získání titulu nebo certifikátu z USA, aniž byste museli opustit svůj domov.

Online: OnDemand

Online výuka s vlastním tempem optimalizuje flexibilitu a umožňuje vám učit se vlastním tempem z domova nebo z práce a kdykoli přetáčet obsah.

Online: Live Online

Studujte z domova - a ušetřete na cestování a ubytování - i když živé, interaktivní sezení s instruktory SANS a praktické laboratoře ve virtuálním prostředí.

Pohlcující instrukce v osobě

Zúčastněte se po celý rok působivých týdenních kurzů pořádaných po celé zemi a po celém světě. Setkejte se s ostatními studenty a instruktory osobně a máte možnost zúčastnit se speciálních akcí, NetWars, prezentací dodavatelů a dalších.

Místa

  • Bethesda

    11200 Rockville Pike, Suite 200, , Bethesda

    Otázky