Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Santa Monica College California

Santa Monica College California

Santa Monica College California

Úvod

Přišli jste na zvláštní místo. Věříme, že Santa Monica College nabízí vynikající a jedinečný vzdělávací zážitek. Věříme také, že komunitě poskytujeme bohaté zdroje.

Co nás dělá zvláštním? Kromě naší akademické excelence máme pro nás jedinečné funkce - včetně planetária Johna Dreschera; krásné Broad Stage v SMC Performing Arts Center, premiérové umělecké místo; a Centrum pro média a design, ve kterém jsou umístěny programy jako bakalářský titul v oboru Interakční design.

Santa Monica College - dvouletá komunitní vysoká škola akreditovaná Západním sdružením škol a vysokých škol - byla otevřena v roce 1929 s pouhými 153 studenty. Nyní se rozrostla do prosperujícího kampusu s více než 32 000 studenty a nabídkami ve více než 100 oborech studia.

Máme působivý akademický záznam. Jsme lídrem mezi 116 univerzitními kolejemi státu při převádění studentů na University of California, University of Southern California, Loyola Marymount University a dalších čtyřletých areálů.

Santa Monica College je jednou z nejdostupnějších institucí vysokoškolského vzdělávání na světě. A máme aktivní kancelář pro finanční pomoc a stipendia, která vám pomůže získat prostředky, které musíte zaplatit za vysokoškolské vzdělání.

Místa

  • Santa Monica

    Pico Boulevard,1900, 90405, Santa Monica

    Otázky