Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Sappo School

Sappo School

Sappo School

Úvod

Škola Sappo Je jedním z vedoucích Nezávislé soukromé školy Na Dlouhý ostrov dnes. Jsme předchůdci v hnutí směřujícím k reformě vzdělání ak vynikající akademii. Během posledních desetiletí, Sappo Sloužil Long Island rodinám tím, že poskytuje jak bezpečné a motivační učební prostředí pro každé dítě. Dobře známá a respektovaná špičkovými profesionály v oblasti péče o děti, Sappo Používá nejnovější vědecký výzkum k učebním plánům.

Škola Sappo je Stát New York Schválená vysokoškolská přípravná škola se schváleným oddělením pro speciální vzdělávání. Zabezpečujeme studenty, kteří pracují nejlépe v intimním prostředí, zatímco dostávají osobní pozornost a vytvářejí společenské připoutanosti. Míra absolventů je 0% a více než 90% našich absolventů absolvuje koleje, které si zvolí. Vysoká míra našich absolventů získává značná stipendia k jejich postgraduálnímu vzdělávání.

Naše poslání

Naším posláním na škole Sappo je strategicky vytvořit atmosféru, která podporuje akademickou excelenci v podpoře individualizovaného přístupu k učení. Úplný potenciál je realizován identifikací a rozvojem sociálních, emocionálních a akademických systémů, které vytvářejí učení. Osvěžující program umožňuje studentům prozkoumat takové učení a přijmout výzvy s důvěrou. Věříme ve formování členů naší globální společnosti do občanů světa, kteří jsou schopni čelit budoucnosti silou charakteru a lidského záměru.

Místa

  • Commack

    40 Kings Park Road, NY 11725, Commack

Otázky