Keystone logo
© BIMM University
Stratford College Of Business Management

Stratford College Of Business Management

Stratford College Of Business Management

Úvod

Stratford College poskytuje konzultační služby pro vysoce kvalitní britský vzdělávací programy a workshopy místní i mezinárodní úrovni.

Stratford College sídlí v Telford, Shropshire, UK s centry v Londýně a Abuja (Nigérie). Dále nabízíme kurzy prostřednictvím distančního vzdělávání.

Jsme odhodláni poskytovat kvalitní vzdělání a vývojové prostředí. Naši studenti těžit z intenzivní výuky a školený personál. Spojujeme tradiční hodnoty s moderním přístupem a technologií, aby zajistily, že všechny kurzy jsou dodávány a učil v nejúčinnějším a nejefektivnějším způsobem k úspěchu.

Naše programy jsou navrženy a dodávány ve spolupráci s renomovanými institucemi ve Velké Británii a jsou obvykle hybnou silou z on-line platformu, která se živí výukových akademie ve Velké Británii iv zahraničí.

Naši studenti mimo Spojené království jsou schopni získat globálně uznávané britské kvalifikace bez nutnosti cestovat do Velké Británie. Kromě toho jsou všechny naše kurzy zaručit postup pro další studium v ​​institucích ve Velké Británii. To dává našim studentům mezinárodně založené na flexibilitu začíná své programy ve svých zemích a plněním ve Velké Británii nebo naopak, pokud si to přejí.

Všechny naše mezinárodní akademie fungovat jako odborné školy poskytují výuku pro studenty, kteří podstoupili naše interně zadávané programy nebo nezávisle na sobě uspořádaných zkoušek pro kurzů / kvalifikace poskytovaným jinými univerzitách. Studenti obdrží tváří v tvář výuku a podporu ze strany dobře vyškolený personál na jejich místní akademii pro programy, které jsou podávány a hodnoceny z naší vysoké školy ve Velké Británii prostřednictvím distančního vzdělávání.

Místa

  • Telford

    1 Bridge Street, Oakengates, , TF1 2AH, Telford

    Otázky