Keystone logo
San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International

Úvod

1

O San Diego Flight Training International

Vítejte v lokalitě San Diego Flight Training International v krásné jižní Kalifornii. SDFTI je certifikovaným a schváleným alt = "14alt =" 1 školou s úřadem pro zkoušky letových zkoušek a absolvuje profesionální piloty od alt = "1989. SDFTI pomohl stovkám ambiciózních pilotů splnit jejich cíle profesionálního letového výcviku s bezchybný bezpečnostní záznam. Těšíme se, že vám pomůžeme udělat totéž. Nabízíme vynikající atmosféru pro dokončení vašeho leteckého výcviku a Montgomery Field (San Diego) si díky svému vynikajícímu počasí užívá v průměru více než 350 letových výcvikových dní v roce. pyšní se také teplým a suchým podnebím, nádhernými plážemi a turistickými atrakcemi v bezpečném a neformálním prostředí. Systém řízeného letového provozu a směs dlouhých pláží s bílým oceánem, barevných pouští a drsných zasněžených hor v této oblasti činí ze San Diega nejideálnější a nejkrásnější místo leteckého výcviku v zemi. Vaše rozhodnutí zvolit si leteckou školu je důležitým krokem a nedávné průzkumy ukazují, že zásadní rozdíl pro zkušené studenty ts je styl a kvalita výuky, která je k dispozici. Toto je oblast, ve které SDFTI dosáhl v nedávném nezávislém marketingovém průzkumu nejvyššího skóre. Každý kurz má osnovu, která byla vyvinuta tak, aby vás provedla co nejefektivněji s důrazem na strukturu, bezpečnost a kvalitu. Naši absolventi jsou velmi úspěšní při dosahování svých cílů. Téměř alt = „100% úspěšně složilo písemné testy na první pokus a více než 80% úspěšně absolvovalo praktický letový test jediným pokusem.

Proč zvolit SDFTI ?

2

Protože SDFTI nabízí školení na světové úrovni a osvědčila se ... Trénovali jsme piloty zde v oblasti San Diega již více než alt = „20 let.

STRUKTURA Poskytujeme typ strukturovaného školení, po kterém touží každá letecká společnost při výběru nejlepších lidí na nejžádanější pozice na letové palubě. Nabízíme školení podle části 61 a části 141 se zkušebním orgánem, jak stanoví Federální letecké předpisy (FAR).

PŘÍPRAVA ROZHOVORŮ Každý student dostane dovednosti přijímacího pohovoru a přípravy k získání zaměstnání u nejširšího počtu leteckých společností dostupných v oboru. Je to víc než POUZE rozhovor; je to kariéra, kterou chcete ... dostaneme vás tam rychle, efektivně a bezpečně.

TRÉNINKOVÉ PROSTŘEDÍ Můžete létat déle než dny v roce, je to celkový počet hodin a pohodlí, ve kterém je můžete bezpečně zažít. AT SDFTI těžíte z létání v jižní Kalifornii, které vám dává největší příležitost přihlásit se den po dni.

ROZMANITOST TERÉNU Jediným letem se můžete snadno vydat ze 70 mil pláží před oceánem do vnitrozemských údolí na míle vysoké horské štíty do pouštních parků Anza-Borrego až po zemědělsky bohaté císařské údolí a Saltonské moře. Máte zde možnost zažít více než kdekoli jinde.

RŮZNOST LETIŠTĚ A LETIŠTÍ V oblasti alt = "20 mil od SDFTI je větší rozmanitost než u jakékoli jiné školy na planetě. Od několika obchodních a vojenských operací třídy Bravo až po dráhy pro civilní letectví řízené 8. třídou, příliš malé neřízené pásy. Tady máte možnost být vystaven prakticky čemukoli, co ve své kariéře najdete. Ve Spojených státech máme k dispozici také jednu ze dvou koridorů „věž na cestě“.

NEWEST AIRCRAFT SDFTI vlastní, provozuje a udržuje flotilu 15 letadel. To zahrnuje dvoumotorový a jednomotorový komplexní letoun a nejnovější kolekci Cessna 17alt = "2s v regionu včetně prosklené letové paluby vybavené Garmin® G1000®.

Vízové požadavky

SDFTI je autorizována vládou Spojených států k zápisu studentů-nepřistěhovaleckých cizinců (mezinárodních) a rezidentních cizinců do kurzů leteckého výcviku. To vyžaduje zahájení rychlého a snadno sledovatelného procesu M1 Visa. Mnoho našich zahraničních studentů hledá rychlý a ekonomický komerční program od začátku do konce, který zahrnuje soukromé, nástrojové, komerční a vícemotorové programy FAA. Zahraniční studenti se také mohou rozhodnout trénovat v naší nové a moderní flotile a vybrat si kteroukoli z individuálních certifikací a hodnocení FAA, aby dokončili personalizovaný kurz.

San Diego Flight Training International má pravomoc vydávat I-20, která studentům umožňují získat studentská (M-1) víza prostřednictvím jejich příslušného velvyslanectví ke vstupu do Spojených států na letecký výcvik. To umožní cizím státním příslušníkům získat VISA M1 a poté zahájit letecký výcvik v USA. Vezměte prosím na vědomí, že cizinci bez trvalého pobytu mohou trénovat pouze ve školách, které mají oprávnění I-20. Nedodržení této zásady může vést k deportaci. Přijímáme také transfery cizinců bez trvalého pobytu, kteří trénují v jiných I-20 schválených a autorizovaných leteckých školách. Jedná se o velmi snadný proces a pokud se provede správně, bude mít malý dopad na váš trénink.

Místa

  • San Diego

    8745 Aero Dr., Ste. 103 , 92123, San Diego

Otázky