Keystone logo
Shillington Education

Shillington Education

Shillington Education

Úvod

Proč byste si měli vybrat Shillington?

Shillington se liší od většiny univerzit nebo designových kurzů

Žádné zkušenosti nutné. Vážně. Nemusíte pohovořit ani odesílat portfolio. Požadujeme pouze vášeň pro design a 100% oddanost kurzu.

Přistát svou vysněnou práci! Studenti Shillingtonu jsou najati v špičkových designových studiích, pracovat pro hlavní značky a zakládat vlastní podnikání. Díky našim průmyslovým spojením a zdrojům, budete mít jistotu v hledání zaměstnání.

Vytvořte portfolio návrhů, které spadají do čelistí. Naše studentská práce mluví sama za sebe. Procházejte stovky digitálních, tiskových a obalových projektů. Podívejte se, co byste mohli vytvořit pouze 3 měsíce na plný úvazek nebo 9 měsíce na částečný úvazek.

#Shillumni síť a reputace průmyslu. Když absolvujete, využijte pověst Shillingtonu v oboru a připojte se k vážené skupině 5000+ #Shillumni, kteří pracují v některých z nejlepších studií a agentur po celém světě.

Nový začátek! Mnoho studentů přitahuje Shillington kvůli příležitosti naučit se obchodovatelné dovednosti pro novou kariéru. Dostaneme to. Uhašte svou vášeň pro design a upskill pro kariéru, která vás vzrušuje. Studujte v Shillingtonu. Milujte svou práci!

Učte se od lídrů v oboru

Každá třída Shillington má alespoň tři hostující přednášky od předních grafických designérů a kreativců. Lidé, kteří 100% znají své věci.

Tito odborníci na design sdílejí svou práci, filozofie a neocenitelné rady s našimi ctižádostivými studenty.

Studujte grafický design a nastartujte svou kreativní kariéru

Ať už je vaším cílem změnit kariéru, upskill, zahájit nezávislý obchod s grafickým designem nebo pracovat pro nadnárodní společnost, Shillington je ideálním místem k vybudování základů pro vaši tvůrčí kariéru! Náš inovativní přístup k designu vzdělávání znamená, že studenti dosáhnou úžasných (oceněných!) má za následek vážně krátkou dobu. Je navržen tak, abyste trávili více času tím, co máte rádi se svými novými dovednostmi. Shillington vytváří inspirativní vzdělávací prostředí, kde se studenti designu učí skutečné a relevantní dovednosti - včetně teorie designu, typografie, obal, design mobilních aplikací a uživatelské zkušenosti (UX) - od praktikujících designérů.

Studujte grafický design za 3 měsíce na plný úvazek nebo 9 měsíce na částečný úvazek v New Yorku, Londýn, Manchester, Sydney, Melbourne nebo Brisbane (Shillington přijímá zahraniční studenty!) a absolvovat s leštěným portfoliem grafického designu představí vaši nejlepší práci, připraven přistát svou vysněnou práci.

Studujte grafický design online

Design je všude, tak jsme si mysleli, že náš kurz by měl být také.

Originální bootcamp grafického designu je nyní k dispozici online- spojuje vás, ať jste kdekoli na světě.

 • Inovativní online učení. Přednášky, ukázky a kritiky jsou dodávány živě v reálném čase.
 • Poměr studenta k učiteli 9:1.
 • Studujte a pracujte odkudkoli na světě! Vyberte si vlastní vzdělávací prostředí, které vám nejlépe vyhovuje.
 • Síť se spolužáky mimo vaše domovské město a rozvíjet spojení s lidmi z celého světa.
 • Poslechněte si hostující lektory z různých zemí, neomezeno na město kampusu.
 • Online kurz je navržen tak, aby vás udržel v kontaktu a ve spojení se svými spolužáky a učiteli bez ohledu na vzdálenost.

Studujte odkudkoli jste. Všechny online kurzy jsou doručovány živě v uvedených časových pásmech, což znamená, že můžete mít Shillington zážitek z místa, kde žijete.

Jste připraveni nastartovat svou kreativní kariéru? Připojte se k Global Classroom s novým online kurzem Shillington.

Kelly Sikkema/Unsplash

Co je 130232_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg

Svědectví

Graham McDonnell, kreativní ředitel, The New York Times/T Brand Studio

"Byl jsem ohromen úrovní talentu, který Shillingtonští kandidáti ukázali ve svých portfoliích, některé z nich vykazovaly schopnosti nad rámec svých let a dokonce předčily práci zavedených profesionálů. Najali jsme do měsíce a náš nový design se již ukazuje jako skvělý doplněk týmu. "

FAQ

Místa

 • New York

  315 Madison Ave, 10017, New York

 • London

  Bury House, 31 Bury St, EC3A 5AR, London

  • Los Angeles

   Los Angeles, Spojené státy americké

   Otázky