Keystone logo
© Schellhammer Institute
Schellhammer Institute

Schellhammer Institute

Schellhammer Institute

Úvod

V Schellhammer Institute je naše základní přesvědčení zakořeněno v transformační síle vzdělávání, která formuje jedince, kteří jsou vybaveni hlubokým porozuměním světu. Věříme v podporu holistického přístupu k učení, který přesahuje tradiční akademické hranice, a připravuje studenty na budoucnost, kde jsou prvořadé adaptabilita, kritické myšlení a globální povědomí. To, co nás odlišuje, je naše oddanost modelu vzdělávání, který integruje hluboké zkoumání vnitřní lidské zkušenosti se znalostmi, jak využít vnitřní lidské hodnoty ve prospěch společnosti. Věříme ve význam vnitřního růstu, klademe důraz na rozvoj emoční inteligence, sebeuvědomění a smyslu pro zodpovědnost vůči sobě a globální komunitě.

Naše vzdělávací filozofie je postavena na pochopení, že skutečné zmocnění pochází z harmonické směsi intelektuální, emocionální a etické inteligence. Snažíme se kultivovat vzdělávací prostředí, které podporuje zvídavost, kreativitu a vášeň pro celoživotní vzdělávání. Naším cílem je umožnit jednotlivcům stát se globálními občany, kteří mohou pozitivně přispívat společnosti. Nabízíme zkušenost, která mění životy, podporuje osobní růst a připravuje jednotlivce na to, aby smysluplným způsobem ovlivnili svět. V Schellhammer Institute překonáváme všednost, formujeme vůdce a myslitele zítřka.

Proč nás vybrat?

Diskutujte, roste, působí

V našem prostoru bez kapitalismu a byrokracie zažehněte hluboké diskuse a podpořte globální změnu, podpořte osobní a kolektivní transformaci.

Vnitřní vedení

Náš zakladatel, zapálený pro vedení, vzdělávání a psychologii, založil tento institut pro globální povědomí a pozitivní změny.

Holistická transformace

Cesta sebeobjevování, vnitřního růstu a globálního uvědomění se základními dovednostmi pro měnící se svět.

Zmocněné navádění

Vážíme si vaší jedinečné cesty. Naše personalizované programy vám umožní mít trvalý dopad.

Ohlasy studentů

Místa

  • San Roque

    Calle Mesilla del Diente, 11360, San Roque

Otázky