Keystone logo
Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Shanghai Jiao Tong University Antai Global Summer School

Úvod

Studenti z 24 zemí připojit 2016 Antai Global letní program

Osmdesát zahraniční studenti se připojil 2016 Antai Global letní program, který byl úspěšně otevřen Xuhui areálu na 4. července. Studenti pocházejí z 24 různých zemí a regionů, včetně Turky, Švýcarsko, Španělsko, Austrálie, Itálie, Maroko, Británie, Francie, Německo, Jižní Korea, Kanada, Česká republika, Slovensko, USA, Singapur, Indie, Malajsie a Čína. Mnozí přišli z předních univerzitách, jako je Oxford, University of Leeds, Mezinárodní univerzity v Ženevě, Vysoká škola ekonomická v Praze, University of Sydney, University of Melbourne, University of New South Wales, KAIST z Jižní Koreje a Curychu University of Applied Sciences. V Master trati, více než 50% účastníků jsou zahraniční MBA studentů, s průměrným věkem 29.

Během slavnostního zahájení, profesor Wan Guohua, náměstek děkan Antai Vysoké školy ekonomie a managementu (ACEM), uvítal příchod studentů a dodáno teplé poznámky. Po tom, Mezinárodní úřad pro spolupráci a výměna ACEM představil kurzy a poskytl užitečné informace týkající se života v Šanghaji. Během zasedání sítí, studenti představil sebe a stýkal s sebou. Později odpoledne se skupina vydala na turné do památek ve městě Šanghaj, včetně Lujiazui, SWFC a Hong Kong Plaza, které mají chuť místní podnikatelské kultury a vzrušující start pro zábavu a cennou zkušenost zaslíbené pro následující týdny.

Poté, co studoval tři týdny v rámci programu budou studenti dostávat tři akademické kredity vydané Shanghai Jiao Tong University. Díky "učení se obchodu a kultury in China" se Antai Global Summer Program se zaměřuje na čínské ekonomiky a manažerských kurzů, návštěvy společností, čínského jazyka a historie dílen a čínské kultuře. Letos v létě budou studenti účastnit workshopů a návštěv podniků Shanghai Circuit, GE, BBDO, Coca-Cola, IBM a 3M. Na rozdíl od akademických a čínské jazykové kurzy, kulturní aktivity, jako je keramika-výroba, čaje, vaření a kaligrafie také pomůže jim zažít kouzlo Číny.

Antai Global Summer Program je první anglicky učil letní program organizovaný ACEM pro zahraniční studenty. Pomáhá vysokou školu přilákat různorodý studentský sbor, zvýšit mezinárodní viditelnost a podporovat internacionalizaci.

1.Accommodation

V programovém období, studenti jsou umístěny v Residence Hotel tříhvězdičkovém na Xuhui areálu, který je v rámci 15-minutové-pěší vzdálenosti od Antai vysoké školy. Dva studenti stejného pohlaví budou sdílet jednu standardní pokoj. Místnost je vybavena TV, klimatizací, bezplatné připojení na internet, sprchovým budky, vysoušečem vlasů atd

2.Campus

Xuhui kampus je jedním z pěti krásných areálech Shanghai Jiao Tong University. To je místo, kde univerzita byla založena v roce 1896 jako Nan Yang veřejné školy, což svědčí o její historický vývoj za posledních 115 let.

Chlouba různé architektonické styly svých budov, Xuhui kampus je uveden jako "dědictví architektura" podle Šanghajské Městské lidové vlády. Tyto symbolické stavby patří knihovna, stadion, Fakulta centrum, muzeum historie univerzity a podobně, z nichž všechny jsou postaveny usnadňovat a obohacovat studium a život studentů na akademické půdě.

Nachází se na Huashan Road, Xuhui Školní areál je v docházkové vzdálenosti od Xujiahui Central Business District, který je jedním z nejdynamičtějších obchodních oblastí v Šanghaji. Různé nákupních center, jídelní míst, divadel a další zařízení jsou v dosahu poskytnout studentům s praktickým životem.

3.Shanghai

Šanghaj je srdcem hospodářského rozvoje Číny a hlavní obchodní centrum na světě. To má centrálu velkým počtem špičkových světových korporací a přilákala mnoho zahraničních investovány finanční instituce, všeobjímající pulzující a důslednou podnikatelského prostředí tohoto kosmopolitního města.

Šanghaj je také populární turistickou destinací proslulý svou bohatou sbírkou architektonicky výrazných staveb a historických památek, jako je The Bund. Rozsáhlé a rostoucí panorama Lujiazui oblasti ve čtvrti Pchu-tung je popisován jako skvost z vzkvétající ekonomiku města a země. Mezi další zajímavosti města patří bohaté kulturní místa a akce a různé druhy místních lahůdek.

Místa

  • Shanghai

    No. 1954 Hua Shan Road, 200030 Shanghai, Shanghai

    Otázky