Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Úvod

80848_Unknown-4.jpeg

OBJEVTE UTAH

Utah utvářený větrem, vodou a časem je domovem úchvatných národních parků, prvotřídních nákupů a řady rekreačních příležitostí. Jako stát číslo 1 v zemi pro růst pracovních míst neexistuje lepší místo pro získání vzdělání zaměřeného na přípravu studentů na úspěch na globálním trhu.

Nejlepší vysoká škola v Americe!

Snow College je trvale hodnocena jako jedna z nejlepších vzdělávacích institucí v zemi, což z ní činí ideální místo pro studenty, kteří chtějí dosáhnout akademického úspěchu v zábavném, bezpečném a obytném prostředí kampusu. S areály umístěnými v Ephraimu, Richfieldu a možností online studia mohou studenti dokončit tituly z oboru umění, vědy nebo aplikované vědy s řadou specializovaných, krátkodobých osvědčení o odborném vzdělání a diplomů včetně bakalářského titulu v oboru softwarového inženýrství a bakalářského titulu v hudbě s důrazem na komerční hudbu.

Na Snow College najdete vše, co potřebujete k úspěchu ve svém vzdělání, a s nejnižším bydlením, školným a poplatky ve státě Utah to zvládnete bez porušení banky.

80850_IMG_03791.jpg

CNN Money zařadila Snow College #6 pro vysokou míru promoce a/nebo přenosu na čtyřletou univerzitu. TheBestSchools.org dal vysoké připomínky Snow College nejen za to, že má nejdostupnější výuku ve státě, ale také schopnost studentů prokázat potřebné dovednosti pro vstup na pracovní sílu po ukončení studia. The Washington Monthly řadí Snow College nad ostatní za poskytování podpory studentům a prostředí pro studenty, kde mohou prospívat a uspět. Ratemyprofessors.com staví své žebříčky na studentských průzkumech jejich zkušeností ve třídě a Cenově dostupné vysoké školy vytvářejí své žebříčky na základě cenové dostupnosti a udělování stipendijních fondů.

81097_Capture.JPG

81098_Capture1.JPG

Místa

  • Ephraim

    150 College Ave, 84627, Ephraim

Otázky