Keystone logo
© Eva Dang
South Essex College

South Essex College

South Essex College

Úvod

South Essex College je živá a prosperující vysoká škola, která každoročně uspokojuje potřeby přibližně 11 000 studentů v celém Essexu i mimo něj.

Od 14 let věku máme kurzy, které vyhovují všem, včetně zahraničních studentů. Zaměstnáváme více než 1 000 lidí a naše kurzy jsou dodávány průmyslově vyškolenými profesionálními lektory na vybraných kampusech v Basildonu , Southendu a Thurrocku.

Naše hodnoty - PROUD

Akademie má šest základních hodnot, které jsou základem všeho, co děláme. Respekt je v našem jádru, ale je také zakotven v dalších pěti hodnotách: partnerství, respekt, vynikající, jednotný, rozhodný.

Strategické cíle

Naše strategické cíle, které stanoví náš strategický plán na období 2017–2020, jsou následující:

 • Poskytujte vysoce kvalitní inkluzivní výuku, učení a hodnocení
 • Rozvíjet a růst udržitelné, životaschopné, inovativní a pohotové školy
 • Přilákat, rozvíjet a udržovat vysoce kvalifikovanou, inovativní a flexibilní pracovní sílu
 • Respektujte, propagujte a oslavujte rozmanitost
 • Rozvíjet naši spolupráci se zúčastněnými stranami za účelem zlepšení ekonomické prosperity jihovýchodu
 • Poskytujte vysoce kvalitní, vhodné pro daný účel, ubytování a zdroje

Vysoká škola byla založena v roce 1899 jako umělecká škola a později byla přejmenována na Junior Day Technical School. Poté byla restrukturalizována tak, aby zahrnovala obchodní a průmyslová ustanovení, jako je instalatérství. Vysoká škola se stala jihovýchodní Essex College of Arts and Technology (SEECAT) v roce 1991.

V roce 2004 se vysoká škola přestěhovala do kampusu v centru Southendu . Dne 1. ledna 2010 se vysoká škola formálně spojila s Basildon a Thurrock College a byla přejmenována na South Essex College of dalšího a vysokoškolského vzdělávání.

V roce 2013 bylo otevřeno fórum Southend-on-Sea, které má ve třetím patře prostor věnovaný jižnímu Essexu. Tato oblast je přizpůsobena našemu poskytování vysokoškolského vzdělávání.

V roce 2014 se náš areál Thurrock přestěhoval do nové budovy v centru Grays.

V roce 2019 otevřela vysoká škola nový kampus na Stephenson Road v Southendu , který se specializuje na strojírenství a stavebnictví.

V únoru 2019 se College spojila s Prospects College of Advanced Technology ( PROCAT ) , specializovaným poskytovatelem inženýrských a stavebních služeb se sídlem v Basildonu , Canvey Island a Ilfordu .

Místa

 • Southend-on-Sea

  Luker Road, SS1 1ND, Southend-on-Sea

  Otázky