Keystone logo
Southeastern Community College - Iowa (SCC) OSVĚDČENÍ O ŘÍZENÍ VOZIDLA
Southeastern Community College - Iowa (SCC)

OSVĚDČENÍ O ŘÍZENÍ VOZIDLA

West Burlington, Spojené státy americké

0 Weeks

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Nákladní průmysl je zásadní pro ekonomickou strukturu našeho národa a v současné době zažívá kritický nedostatek kvalifikovaných řidičů.

CBIZ nabízí pohodlné a efektivní tréninkové programy CDL navržené tak, aby vás rychle dostaly na cestu. Díky našemu programu umisťování jsou k dispozici obrovské pracovní příležitosti.

Poskytujeme školení řidičů a bezpečnosti reagující na odvětví, které splňuje rostoucí potřeby odvětví dopravy v oblasti nových zaměstnanců a školení pro pokročilé a udržovatele na úrovni vašich současných zaměstnanců.

Nákladní doprava je jedním z nejrychleji rostoucích a největších odvětví zaměstnanosti v dnešní ekonomice. Centrum pro podnikání na Southeastern Community College nabízí pohodlné a efektivní tréninkové programy CDL určené k rychlému nastartování. Díky našemu programu umisťování jsou k dispozici obrovské pracovní příležitosti.

Učebna a praktická výuka s tréninkovými programy na míru jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Máme dobrou pověst a vyškolili jsme řidiče z celých USA CBIZ nabízí pomoc při umisťování do zaměstnání, abychom vám pomohli dostat se na cestu vaší nové kariéry.

O Škole

Otázky