Keystone logo
Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

Úvod

Vítejte v SUNY Sullivan, komplexní komunitní škole v systému SUNY (Státní univerzita v New Yorku). Jsme odhodláni vám pomoci připravit se na budoucnost, ať už získáváte své první zaměstnání, přecházíte na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu nebo zlepšujete své osobní a profesní dovednosti.

Naše mise

SUNY Sullivan poskytuje programy a zdroje, které vzdělávají, inspirují a posilují studenty a širší komunitu. Prostřednictvím excelence ve výuce a učení připravujeme studenty na rozmanitý a propojený svět a podporujeme pozitivní ekonomické a sociální změny v okrese Sullivan i mimo něj. Modelujeme udržitelné akce a podporujeme sociálně, ekologicky a ekonomicky odpovědné občanství prostřednictvím zastřešující kultury excelence.

Náš kampus

Náš venkovský kampus o rozloze 405 akrů se nachází v malebném pohoří Catskill, méně než dvě hodiny od New Yorku a Albany. Obsahuje řadu devíti vzájemně propojených budov a Paul Gerry Fieldhouse. Budovy našeho kampusu, včetně divadla Seelig, které se nachází v centru komplexu, byly navrženy architektonickou firmou Edward Durell Stone & Associates. Stone byl známý svou prací na Muzeu moderního umění a Radio City Music Hall v New Yorku, stejně jako John F. Kennedy Center for the Performing Arts ve Washingtonu, DC, mimo jiné veřejné budovy a prostory. Residence Hall Lazarus I. Levine a EcoGreen Townhouses, oba se nacházejí jen pár kroků od kampusu, poskytují ubytování pro téměř 400 studentů.

Naši studenti (od podzimu 2019)

Na koleji bylo zapsáno 1 628 studentů (781 prezenční a 847 na částečný úvazek), což představuje demograficky různorodou skupinu jednotlivců.

Naše akreditace

SUNY Sullivan je akreditována Středostátní komisí pro vysokoškolské vzdělávání se sídlem na 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104. Telefon: (267) 284–5000.

Naše osnovy jsou schváleny Státní univerzitou v New Yorku a ministerstvem školství státu New York. Všechny učební osnovy jsou schváleny pro výcvik veteránů podle příslušných veřejných zákonů a vysoká škola je schválena úřadem amerického ministerstva pro vnitřní bezpečnost pro občanství a imigrační služby USA pro účast zahraničních studentů. Akreditační a licenční dokumenty lze zkontrolovat online nebo prostřednictvím kanceláře viceprezidenta pro akademické a studentské záležitosti.

Naše obchodní programy jsou celostátně akreditovány Asociací vysokoškolských obchodních škol a programů pro nabídku svých obchodních programů, které vyvrcholí přidružením vědy a spolupracovníkem aplikovaných věd.

Kurikulum ošetřovatelství je akreditováno a registrováno u ministerstva školství státu New York, Bureau of Professional Licensing.

Udržitelný Sullivan

Udržitelnost je jádrem toho, co ve společnosti SUNY Sullivan děláme. Náš závazek k odpovědnosti za životní prostředí a sociální odpovědnost informuje o všem, od provozu našeho areálu až po naše osnovy.

Již mnoho let začleňujeme udržitelné postupy do našich provozů v kampusu, včetně geotermálního systému pro vytápění a chlazení našich budov a v poslední době také instalace 3 kW fotovoltaického pole a 2,5 kW větrné turbíny pro praktické školení v oblasti obnovitelné energie. V roce 2015 společnost SUNY Sullivan uzavřela smlouvu o nákupu energie se společností Sullivan Solar Garden, LLC, která zahrnovala instalaci solární farmy o rozloze 9 akrů a 2,15 MW (7056 FV modul) v kampusu.

Studenti SUNY Sullivan pomohli nainstalovat zelenou střechu v areálu, která pomohla snížit náklady na vytápění a chlazení, a naši studenti každý rok shromáždí a zkompostují přes 3000 liber zbytků jídla pomocí kompostovací oblasti s nuceným vzduchem v areálu. Přidali jsme plnicí stanice na lahve s vodou, nízkoprůtokové instalatérské práce a dovybavili jsme naše systémy osvětlení a automatizace budov, abychom zlepšili naši energetickou účinnost, a nainstalovali jsme venkovní solární osvětlení, které rozjasní pěší stezku vedoucí k našemu baseballovému hřišti. Máme organickou komunitní zahradu a postavili jsme zahradní kůlnu z balíků slámy – iniciativa, kterou podnikl náš student programu Honors Program a Green Building Maintenance and Management. Některé z potravin vypěstovaných v naší zahradě využívají stravovací služby v kampusu, což dále rozvíjí mnohé iniciativy Chartwells v oblasti udržitelnosti. Neustále aktualizujeme náš inventář emisí skleníkových plynů a zavádíme strategie pro snižování odpadu a aktualizujeme naše nákupní zásady, aby lépe odrážely náš závazek k udržitelnosti.

Tyto a další snahy pomáhají snížit naše náklady na energii, zefektivnit naše zařízení a minimalizovat náš dopad na životní prostředí. Tím však náš závazek k udržitelnosti nekončí.

SUNY Sullivan se rychle stává lídrem ve vzdělávání v oblasti udržitelnosti. Naše přidružené kurzy údržby a managementu zelených budov a kurzy udržitelnosti pokládají základy pro novou pracovní sílu „zelených límečků“. Náš program Environmental Science nabízí vědecky podložený přístup k řešení dnešních složitých ekologických problémů. Máme dokonce i neúvěrové workshopy a kurzy, které rozšíří vaše osobní nebo profesní dovednosti související s udržitelností.

Virtuální den otevřených dveří

Virtuální den otevřených dveří je naplánován na úterý v 15:30 (východního standardního času USA)

Místa

  • Loch Sheldrake

    112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759, , Loch Sheldrake

Otázky