Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Summer at Smith College

Summer at Smith College

Summer at Smith College

Úvod

Summer Precollege Programs na Smith College nabízí intelektuálně stimulující a jedinečné příležitosti pro středoškolské mladé ženy, které se chtějí věnovat svým akademickým zájmům ve třídě i mimo ni. Každý rok tyto programy nabízejí více než 200 mladým ženám svobodu prozkoumat náročná a zajímavá témata, posílit své vysokoškolské přihlášky a ochutnat Smithovy vysokoškolské zkušenosti při životě a studiu s dalšími motivovanými a ambiciózními studenty z celého světa. Smith v těchto programech vítá mladé ženy z mnoha národností a různého rasového a socioekonomického prostředí, které společně tvoří mimořádnou intelektuální komunitu. Výukové prostředí je praktické, spolupracující, průzkumné, náročné a bohaté na vzory. Členové fakulty Smith nabízejí osobní pozornost ve třídě a zároveň podporují zájmy a vášně studentů a pomáhají jim rozvíjet nové akademické dovednosti. Studenti absolvují kurzy a workshopy po celý den a mohou si vybrat z řady organizovaných kulturních, společenských, sportovních a uměleckých aktivit v noci a o víkendech. Zde jsou mladé ženy brány vážně a inspirovány k tomu, aby vynikaly – jako učenci, vědci, spisovatelé, výzkumníci a vůdci.

Pro mezinárodní studenty

Program Smith College Precollege vítá každoročně mezinárodní studenty z celého světa do našich programů. Zjistíte, že naše malé třídy, podobné vysokoškolským zkušenostem ve společnosti Smith, nabízejí mimořádné učení v prostředí, kde jsou ženy brát vážně a inspirovány, aby vynikly jako vůdcové. Smith se nachází v severovýchodní části Spojených států, v oblasti s nejvyšší koncentrací mezinárodních studentů kdekoli na venkově.

Život v Smithovi

Velká část vašich zkušeností bude mít skutečný pocit pro vysokoškolský život a nezávislý život. Ponořte se do prostředí školního areálu, které vás nadchne, s přídavným přínosem péče o péči a vedení od rezidenčního ředitele a stážistů.

Live & Eat on Campus

Vychutnejte si pokoj v jednom z krásných domů hotelu Smith, každý s obývacím pokojem, který slouží jako skvělá domácí základna. Studenti bydlí v domcích Talbot, Lamont, Gillett a Northrop. Domy Smith mají jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a většina účastníků bude mít spolubydlící.

Každý dům má vlastní jídelnu a Smithovo jídlo je vynikající a výživné. K dispozici jsou tři jídla denně. Zaměstnanci Dining Services ubytovávají bezlepkové, vegetariánské a veganské stravování. Pracují také s účastníky, kteří mají jiné dietní omezení.

Typický den

Třídy se pohybují od 9:00 do 16:00. Poté můžete využívat všechna zařízení areálu (Smith má dvě tělocvičny, krytý bazén, vnitřní a venkovní trať a tenisové vybavení, kurty na squash, taneční studio, kroketový kurt a fitness centrum Smith je také domovem významného uměleckého muzea, oceněné botanické zahrady a skleníku) a můžete jít na polní výlety, které jsou zahrnuty v rámci výuky (hudba, divadlo) na odpoledne, večery a víkendy. K účasti na organizaci je vždy organizovaná aktivita - nebo můžete trávit čas se svými přáteli z programu. Každý program nabízí některé ze svých aktivit mimo třídu, ale také plánujeme aktivity, které se všichni studenti budou chtít účastnit. Existují také volitelné pobyty, které vyžadují zvláštní poplatek.

KONTAKT

Kancelář letních programů

30 Belmont Avenue
Smith College
Northampton MA 01063

Telefon: 413-585-4455
Fax: 413-585-4344

Místa

  • Northampton

    10 Elm Street, 01063, Northampton

Otázky