Keystone logo
Sunway University Nadace ACCA v účetnictví (ACCA FIA)
Sunway University

Nadace ACCA v účetnictví (ACCA FIA)

Shah Alam, Malajsie

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 15 224 *

Na kampusu

* odhadované celkové poplatky

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program ACCA Foundation in Accountancy (ACCA FIA) je rychle sledován a připravuje vás na kvalifikaci ACCA se znalostmi finančního účetnictví a manažerského účetnictví.

Dokončení ACCA FIA by vám umožnilo přímý vstup do kvalifikace ACCA se třemi výjimkami z papíru, a tak můžete postoupit na úroveň aplikovaných dovedností ACCA. Kvalifikace ACCA FIA by mohla být vaším odrazovým můstkem pro kvalifikaci ACCA a členství v globálním orgánu pro profesionální účetní.

Příjy

Leden, červenec, a září

Doba trvání

12 Měsíce

Hodnocení a zkoušky

100% zkouška založená

Proč studovat zde?

Celostní vzdělávání

Americký vzdělávací systém je jedním z nejflexibilnějších na světě, nabízí studentům neomezený výběr kurzů a zaměření na všestranný zážitek z učení. Přijetí amerického přístupu liberálního umění inkluzivity, význam průmyslu, a flexibilita, Sunway ADTP má silné výsledky v produkci dobře zaoblených studentů vybavených pro americké vysokoškolské vzdělávání.

Bezproblémový přenos na americké univerzity

Zapojujeme profesory z amerických univerzit, abychom dodávali části našeho akademického obsahu. Každý rok, více než 100 Americké univerzity navštívit Sunway University poskytuje cennou příležitost pro studenty zapojit se a požádat o radu od přijímacích poradců. Hostujeme také zástupce ze Západní Michiganské univerzity (WMU) na akademické půdě, kteří poskytují poradenské služby studentům převádějícím na WMU.

Akademické mentorství a podpora

Každému studentovi ADTP je přidělen akademický poradce, který poskytne akademické vedení a podporu. Naše angažovanost studentů a lektorů je vysoká a přesahuje učebnu. Jeden ze čtyř našich lektorů trvale dostává ocenění za „vynikající výuku“.

Mimoškolní výhoda

Každý semestr se naši studenti věnují mimoškolním aktivitám, např. provozování projektů a charitativních programů v rámci svých úkolů, dobrovolnictví v kulturních představeních, nebo účast na mezinárodních konferencích. Oslavujeme svátky jako Martin Luther King, Jr.. Den, Den nezávislosti, a Den díkůvzdání.

Pokyny pro umístění univerzity

Provádíme workshopy o všech aspektech procesu přenosu - od výběru vhodných univerzit a přípravy žádostí až po přechod do zahraničí. Naše „Freshman Seminars“ vybavují studenty dovednostmi, aby uspěli jako nováček. Náš tým pro umístění neustále podporuje studenty, aby se přestoupili na vysoké školy „nejlépe vyhovující“. Každý rok přijímáme studenty studijního semestru ze zahraničních a amerických univerzit, mnozí z nich jsou našimi absolventy pro letní semestry. Kromě našich nabídek předmětů letního semestru, podporujeme naše absolventy poskytováním doporučení, nabízející proctoring služby, a poskytování příležitostí na stáže.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

Stipendia a financování

O Škole

Otázky

Podobné kurzy