Keystone logo
SUNY Clinton Community College

SUNY Clinton Community College

SUNY Clinton Community College

Úvod

Clinton Community College, členská jednotka Státní univerzity v New Yorku, se nachází v Bluff Point, přibližně 4 km jižně od Plattsburghu, na zalesněných výšinách s výhledem na jezero Champlain.

Clinton Community College (CCC) hraje jedinečnou roli v místní komunitě av rámci státu tím, že nabízí tradičním a netradičním studentům přístup k různým vzdělávacím programům, které vyučuje vysoce specializovaná fakulta. Mnoho studentů CCC se účastní po dobu dvou let, získávají titul nebo certifikát a pak se přestěhují na čtyřletou vysokou školu. Jiní studenti absolvují a vstupují přímo do pracovní síly nebo se účastní CCC na krátkou dobu, aby uspokojili specifickou vzdělávací potřebu. Na podzim roku 2015 zapsala Clinton Community College přibližně 2 400 studentů na plný a částečný úvazek.

Zatímco vysoká škola disponuje moderním vybavením a zařízeními nezbytnými pro současné vzdělávací potřeby, jeho výraznou architekturou a velkolepým přírodním nastavením v době významné minulosti. Ve skutečnosti, lokalita Bluff Point byla scéna některých nejdůležitějších událostí při založení americké republiky a její tradice. Je vhodné, aby oblast, která byla tak nádherně krásná a byla tak součástí prvotního rozvoje Spojených států, byla zachována pro veřejnou potřebu a zábavu.

Bluff Point patří k občanům kraje Clinton, kteří nyní sdílejí úchvatnou scenérii a smysl pro historii, které byly kdysi vyhrazeny pouze několika.

Mise

Posláním společnosti Clinton Community College je poskytovat vzdělávací příležitosti v inkluzivním a bezpečném prostředí, které jednotlivcům umožní vytvářet vlastní cesty k osobnímu a profesnímu růstu.

Prohlášení o víře

V důsledku našeho úsilí v Clinton County a Severní zemi, Clinton Community College pomáhá studentům překlenout akademické, ekonomické, technologické a kulturní dělení, podílet se na místních a globálních společenstvích a posílit jejich životy praktickým a vizionářským způsobem.

Místa

  • Plattsburgh

    136 Clinton Point Drive, 12901, Plattsburgh

    Otázky