Keystone logo
SupBiotech Paris

SupBiotech Paris

SupBiotech Paris

Úvod

Sup'Biotech je soukromá škola biotechnologického inženýrství, která se nachází v metropolitní oblasti Paříže. Studenti Sup'Biotech provádějí inženýrské a vědecké kurzy včetně přednášek, laboratorních prací a dlouhodobých kreativních projektů. Na rozdíl od mnoha jiných škol zaměřených na STEM, Sup'Biotech také zdůrazňuje průmyslové know-how a nabízí skutečně preprofesionální osnovy. Absolventi Sup'Biotech se nechávají najímat špičkovými firmami v biotechnologickém sektoru, jako jsou L'Oreal, Sanofi, Watchfrog, Nestlé a bezpočet dalších. Prakticky všichni absolventi Sup'Biotech nacházejí zaměstnání nebo pokračují ve vyšších studiích a jedinečná kombinace vědeckých a manažerských dovedností Sup'Biotech je pro zaměstnavatele všeho druhu velmi cenná.

120322_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Pro zahraniční studenty nabízíme vysokoškolské, absolventské, studijní pobyty v zahraničí a letní programové kurzy. Studenti mohou začít v 1., 2., 3., 4. nebo 5. ročníku; kurzy prvního a druhého ročníku se vyučují buď v angličtině nebo ve francouzštině, zatímco třetí, čtvrtý a pátý ročník se vedou v angličtině. Absolventi získají rychlý přístup k vedoucím pozicím ve Francii i v zahraničí v oblastech jako zdravotnictví a farmaceutika, inovace zpracování potravin, kosmetika, bioinformatika nebo životní prostředí. Program je postaven na modelu francouzských inženýrských škol akreditovaných CTI: cyklus Foundation (2 roky), po kterém následuje Engineering cyklus (3 roky).

120321_PhotoSummer.jpg

Učební plán Sup'Biotech je multidisciplinární rovnováhou mezi kurzem vědy a inženýrství (přednášky, praktické laboratorní práce a projekty), manažerskými dovednostmi, průmyslovým know-how. Naši studenti se také seznamují s domácími a mezinárodními trhy s biotechnologiemi. Profesoři Sup'Biotech pocházejí z různých vzdělávacích a vzdělávacích prostředí, jako jsou univerzity, výzkumná centra a průmysl. Angličtina se používá v celém našem programu; naše postgraduální kurzy jsou vyučovány v angličtině a třídy jsou od třetího roku k dispozici výhradně v angličtině. Studenti Sup'Biotech jsou připraveni na širokou škálu odpovědností v různých biotechnologiích a mezinárodních korporacích, kteří pracují v oblastech, jako je zdraví, kosmetika, životní prostředí, farmaceutika a agropodnikání.

120325_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Jak již bylo uvedeno výše, pětiletý program společnosti Sup'Biotech zahrnuje dva studijní programy, které odpovídají novým evropským standardům. Náš tříletý bakalářský program vede k bakalářskému titulu od Sup'Biotech. V našem absolventském programu si studenti vyberou možnost, jako je výzkum a vývoj, výroba nebo prodej a marketing. Po dokončení našeho dvouletého absolventského programu získají studenti inženýrský diplom z biotechnologie, což odpovídá magisterskému titulu.

UPOZORNĚNÍ:

Sup'Biotech nemá k dispozici stipendia.

Rádi však podpoříme jakékoli žádosti o veřejná stipendia, které si naši studenti přejí předložit francouzské vládě nebo charitativním institucím.

Stipendia a financování

UPOZORNĚNÍ:

Sup'Biotech nemá k dispozici stipendia.

Rádi však podpoříme jakékoli žádosti o veřejná stipendia, které si naši studenti přejí podat francouzské vládě nebo charitativním institucím.

Místa

Místa
  • Paris, Francie

Otázky