Keystone logo
Tallahassee Community College

Tallahassee Community College

Tallahassee Community College

Úvod

Vedoucí v oblasti vysokoškolského vzdělávání

Od roku 1966 nabízela Tallahassee Community College kvalitní postsekundární vzdělávání pro občany okresů Leon, Gadsden a Wakulla spolu se studenty z celého státu, ze země i ze zahraničí. Jsme neustále hodnoceni jako jedna z nejlepších komunitních vysokých škol v národě. Naší vizí je být uznávána jako vaše volitelná vysoká škola.

TCC podle čísel

  • 37k - TCC zapíše každý rok více než 37 000 studentů kreditních a nekreditových

  • 24: 1 - TCC udržuje poměr studentů k fakultě 24 na 1

  • 77% - 77% absolventů TCC převede na čtyřletou instituci po promoci

Excelence ve vzdělávání

V TCC nabízíme více než 70 různých studijních a certifikačních programů, které zahrnují řadu oblastí od managementu až po inženýrství, od ošetřovatelství až po vymáhání práva. Náš diplom sdružení umělců (AA) pro přechod na státní univerzitu nabízí také více stop pro ty, kteří chtějí absolvovat bakalářský titul nebo vyšší. Prozkoumejte všechny možnosti a poraďte se s poradcem, abyste zjistili, co je pro vás to pravé.

68905_Clipboard03.jpg

Všichni jsou vítáni

TCC představuje rozmanité studentské těleso a potvrzuje růst a úspěch našich studentů prostřednictvím akademických pracovníků, zapojení do vedení, umění a dalších. Vítáme studenty ze všech oblastí života a nabízíme jim příležitost posílit sebe a svou komunitu.

Setkání s Vámi, kde jste

Od hlavního kampusu až po naše instituce zaměřené na naše země, do našich družicových středisek, jsme hrdí na to, že sloužíme naší komunitě na každé z našich sedmi míst v naší tří-okresní službě. Tam je vždy umístění blízko domů, práce, a všude mezi nimi.

Ideální místo k životu a naučení

Každý semestr, tisíce studentů volí Tallahassee jako další krok ve své vzdělávací cestě. Domov pro TCC, jeden z nejlepších vysokých škol v komunitě a dvě hlavní univerzity - Florida State University a Florida A

Místa

  • Tallahassee

    444 Appleyard Drive, , Tallahassee

Otázky