Keystone logo
Tampere University of Applied Sciences

Tampere University of Applied Sciences

Tampere University of Applied Sciences

Úvod

TAMK je zkratka pro Tampere University of Applied Sciences se sídlem v Tampere, Finsko

Tampere je pulzující město, které studentům nabízí jedinečný a obohacující zážitek. Tampere, známé pro svou dynamickou kulturní scénu, ohromující přírodní krajinu a vysoce kvalitní vzdělávací systém, přitahuje studenty z celého světa.

Tampere University of Applied Sciences (TAMK) je jednou z největších a nejoblíbenějších univerzit aplikovaných věd ve Finsku. Jejich předností je multidisciplinární vzdělávání, kreativita a silný mezinárodní rozměr. TAMK je vysokoškolská instituce orientovaná na pracovní život a spolupráci v oblasti VaVaI.

Tampere University of Applied Sciences je multidisciplinární a uznávaný pedagog, vývojář a partner pracovního života. Vliv TAMK je zvláště viditelný v regionu Tampere, ale také na národní a mezinárodní úrovni.

Studium na TAMK

Hledáte praktické, odborné vysokoškolské vzdělání? Tampere University of Applied Sciences (TAMK) nabízí široký repertoár studia v angličtině: od bakalářského a magisterského studia až po výměnná studia a další vzdělávání. Udělejte si cestu na jednu z nejpopulárnějších univerzit aplikovaných věd ve Finsku!

Výzkum, vývoj a inovace ve společnosti TAMK

Na Tampere University of Applied Sciences spojuje výzkum, vývoj a inovace (RDI) naše multidisciplinární odborné znalosti a moderní vzdělávací a inovační prostředí s potřebami našich spolupracujících partnerů a společnosti. Sociální hledisko je zásadní ve všech RDI TAMK. Vyvíjíme nová a rozsáhlá řešení pro regionální, národní a globální potřeby. Aplikujeme nejnovější výzkumy do pracovního života. Spolupracujeme jak s firmami, tak s veřejným sektorem.

Služby TAMK pro firmy

Tampere University of Applied Sciences je zručným partnerem v rozvoji podnikání a pracovních komunit. Naše rozsáhlá síť odborníků a vynalézaví studenti jsou vám k dispozici. Můžete nám dát individuální provize nebo uzavřít dlouhodobé a multidisciplinární rozvojové partnerství. Pořádáme také školení zaměstnanců pro pracovní komunity.

Mezinárodní TAMK

Mezinárodní charakter TAMK posiluje přitažlivost a konkurenceschopnost regionu Tampere. Zjistěte více o našich mezinárodních operacích a staňte se členem naší mezinárodní sítě!

Přijímací řízení

  • Must be at least 18 years old
  • High school graduation is required
  • Completion of specific prerequisite education related to the chosen program is necessary
  • K zápisu do programů je nutná adekvátní znalost angličtiny
  • Non-EU applicants are accepted

Místa

  • Tampere

    Kuntokatu 3 Tampere, Finland, 33520, Tampere

Otázky