Keystone logo
© Eva Dang
Leanne Test School

Leanne Test School

Leanne Test School

Úvod

S celosvětovou sítí pilotních vzdělávacích akademií, simulátorů / hodnotících center a nadačních škol je Airways Aviation dobře zavedena jako přední mezinárodní organizace pro letecký výcvik.

Společnost Airways Aviation působí na různých místech Evropy, Středního východu, Asie a Austrálie a poskytuje mezinárodním leteckým společnostem přímý přístup k nejkvalifikovanějším a nejlépe vyškoleným komerčním pilotům. Díky našim 30 letým zkušenostem s leteckým výcvikem na světové úrovni má organizace dokonalou pozici pro podporu domácích i zahraničních studentů a pro rychlý růst poptávky po komerčních pilotech po celém světě.

Nabízíme aspirující piloty Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) nebo Úřadu pro bezpečnost civilního letectví (CASA) schválených vzdělávacích Pathways a využívají partnerství s leteckým průmyslem, aby naši vysoce motivovaní absolventi pilotů mohli přejít na kariéru v letecké dopravě.

Airways Aviation je odhodlána poskytovat vysoce kvalitní výsledky výuky a učení spolu s nezapomenutelným zážitkem na souši i ve vzduchu. Poskytujeme plně vybavené, účelově vybavené učebny a studentské prostory a udržujeme flotilu letadel světové třídy, abychom zajistili, že naši studenti a zaměstnanci budou létat bezpečně as důvěrou.

Místa

 • Oxford

  London Oxford Airport Langford Lane Kidlington Oxfordshire, OX5 1RA, Oxford

  • Huesca

   Huesca-Pirineos Airport Carretera 1217 Km. 3 Monflorite-Alcala del Obispo, 22111, Huesca

   • Bilinga

    Airways Aviation Academy Gold Coast Hangar 51 Lores Bonney Circuit, 4225, Bilinga

    Otázky