Keystone logo
Texas Christian University School of Interdisciplinary Studies Osvědčení o afroamerických a afrických studiích
Texas Christian University School of Interdisciplinary Studies

Osvědčení o afroamerických a afrických studiích

Fort Worth, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

African American and Africana Studies (AAAS) minor je interdisciplinární program, který nabízí úvod do studia afrického intelektuálního dědictví na místní i celosvětové úrovni. Menší AAAS a důraz se zaměřují na globální vazby napříč africkou diasporou a zkoumají příspěvky afrického intelektuálního dědictví jako klíčové složky americké kultury. Třídy se účastní celé africké diaspory, včetně studia afrických, afrických, afro-karibských, afro-asijských, afroamerických a smíšených ras.

Protože se jedná o interdisciplinární program, absolvují studenti afroamerických a afrických studií kurzy náboženství, anglické literatury, anglické rétoriky, historie, sociologie, antropologie, politologie, studia žen a pohlaví, moderních jazyků, vzdělávání a dalších. S důrazem na interdisciplinární studium, AAAS minor podporuje studenty, aby prováděli výzkum přes hranice disciplinárních a resortních. AAAS poskytuje studentům akademické a kariérové poradenství, školení v oblasti výzkumu, rozvoj vůdčích schopností, vzájemné vedení a možnosti učení a zapojení v místní / globální komunitě, včetně studia v zahraničí.

Studenti, kteří tyto příležitosti využívají, získávají dovednosti a schopnosti být efektivními vůdci a odpovědnými občany ve stále více kulturně a etnicky rozmanité společnosti.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Spolupracovník umění v černých studiích
    • Santa Barbara, Spojené státy americké
  • Associate of Arts v indiánských studiích
    • Santa Barbara, Spojené státy americké
  • Přidružený titul v afroamerických studiích
    • Alameda, Spojené státy americké