Keystone logo
Thai Chef School

Thai Chef School

Thai Chef School

Úvod

Profesionální kuchař

Akreditováno thajským ministerstvem školství

Jsme v Bangkoku, hlavním městě thajské kulinářské kuchyně a domě světově proslulých thajských jídel. Kdo by poznal thajskou vaření lépe než naši thajská kulinářská škola v Bangkoku a kde byste šli správně naučit thajské vaření? Jsme profesionální thajská kuchařská třída v Bangkoku. Přijďte s námi autentickou thajskou, pan-asijskou a západní vaření s čerstvými přísadami a profesionálními recepty v angličtině.

80863_betel-leaf-2457198_640.jpg

Tato škola šéfkuchařů v Bangkoku a její instruktoři jsou věnováni pomoci každému kuchařskému žákovi, aby dosáhl nejvyšších kulinářských schopností. Celý výcvik je navržen tak, aby vnesl úspěšnou pracovní etiku a rozvinul důvěru v práci v komerční kuchyni. Profesionální šéfkuchařský výcvik v Bangkoku se skládá z učebny, intenzivního výcviku na fritézu a volitelných stáží v thajských hotelech / střediscích.

Důraz je kladen na dosažení autentických chutí a vůní spolu s profesionální prezentací. Všechny pokrmy musí mít pravou chuť, dobře vonět a vypadat správně. To je záruka pro Vás!

Učte se thajština

Nejlepší část je v Bangkoku, můžete se naučit buď thajské vaření, pan-asijské vaření nebo západní kuchyně. Thajský program vaření je 6 týdnů a akreditován thajským ministerstvem školství. Panasijské a západní kuchyně jsou oba 7 týdnů, intenzivní a profesionální. Naučte se ovládat thajské, čínské, japonské a západní profesionální pokrmy. Dozvědět se vše o Starter, Polévky, Saláty, Curry Pastes, Míchat Fries, Steamed, grilované, hluboce vyprážené, dezerty, bylinné nápoje, pouliční jídla, ... NEBO se naučíte základy západní kuchyně v našem západním základním kuchařském kurzu.

Přijďte se s námi naučit. K dispozici jsou tři hlavní vzdělávací programy:

  1. KULINÁRNÍ VZDĚLÁVÁNÍ - Naučte se Pan-Asijská kuchyně NEBO Západní vaření, základní kulinářské školení, pracujte v hotelu / resortu jako placený intern a pomozte nám najít dobrou placenou práci na výletní lodi nebo ve F

  1. PROFESSIONAL THAI CULINARY TRAINING - Naučte se 80 profesionálních thajských jídel důkladně po dobu 6 týdnů intenzivního vaření, vaření a vaření.

  1. VÝMĚNA STUDENTOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ - Přijďte do Thajska, učit se thajské pokrmy a kultuře, obdržíte kredity ve škole. Ubytování zahrnuté v tomto programu.

  1. ZÁKLADNÍ KULINÁRNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ZPŮSOBŮ - Zjistěte důležité základní kulinářské dovednosti, jako jsou dovednosti s nůžkami, školení HACCP, náklady na stravování, měření, ... ve dvou intenzivních týdnech.
80862_green-curry-3604721_640.jpg

NAŠE MISE

Thai Chef School se zavázala usnadnit studentské učení a profesní rozvoj. Snažíme se o poskytnutí profesionálního a dynamického učebního prostředí a současně posílíme studenty, aby se stali zítřejšími kulinářskými vůdci. Naším cílem je pomáhat zaměstnancům s potravinami a nápoji při prosazování jejich kulinářských snů tím, že nabízejí akreditované kariérové ​​školení spolu s asistenčními pracovníky.

Náš školní areál je v Bangkoku, kulturním a kulinářském hlavním městě Thajska. Těžištěm # 6 ve světové popularitě je thajská kuchyně známá pro své chuťové a zdravotní aspekty. Víme, jak dobré chutné thajské pokrmy mají, protože se nacházíme v Thajsku. Vyučujeme autentické thajské vaření, ne fúze. A pro ty, kteří mají zájem o učení západní (evropské) vaření, není problém. Stačí se připojit k našemu kurzu Western Basic Culinary Training. Náš areál se nachází přímo na silnici Sukhumvit, 2 bloky od BTS On Nut, přímo pod obchodem Tom N Toms Coffee v komunitním centru Phyll. Třídy jsou vedeny v nových profesionálních třídách anglicky hovořícími thajskými kuchaři.

NAŠE CHEFS:

Školní kuchaři jsou vysoce vyškolení anglicky mluvící thajští státní příslušníci. Všichni mají zkušenosti pracující v thajských a západních restauracích místně a mezinárodně a mají mnoholeté zkušenosti s výukou vaření na různých školách.

NAŠE CÍLE:

Naším hlavním cílem je naučit studenty autentické ochutnávky thajských a západních jídel, zatímco v našich kandidátech vneseme pracovní etiku a odborné dovednosti. Přihlašujeme se k myšlence, že se člověk nejlépe učí; proto jsou třídy zcela hands-on. A právě to dělají naši studenti - vaří, vaří a vaří. Instruktoři demonstrují, jak připravit pokrm, a studenti praktikují, dokud nebude dosaženo správné chuti. Děláme nováčky do kuchařů, kuchařů do kuchařů a kuchařů do thajských kuchařských kuchařů. Chcete se učit a bavit se? Přijďte se k nám v exotickém Bangkoku. Učení nikdy neuspělo tak dobře!

Místa

  • Bangkok

    1770 Sukhumvit Road Soi 54, Bang Chak, Prakanong Bangkok, Thailand, , Bangkok

Otázky