Keystone logo
The New York Conservatory for Dramatic Arts

The New York Conservatory for Dramatic Arts

The New York Conservatory for Dramatic Arts

Úvod

Vítejte na The New York Conservatory for Dramatic Arts !

Chápeme, že rozhodnutí, jak a kde pokračovat ve své profesionální herecké kariéře, je jedním z největších životních rozhodnutí.

Nabízíme individuální a kolaborativní vzdělávací zkušenost, kde můžete růst a dosáhnout svého jedinečného potenciálu a proměnit se ze studenta v herce, který pracuje. Naše dvouleté programy přidruženého studia (AOS) v oboru filmové a televizní představení, hudební divadelní představení, divadelní představení a nová média pro herce vám pomohou vybudovat vaši značku a nastartovat vaši kariéru.

Naše fakulta jsou profesionálové, kteří v současné době pracují v oboru v New Yorku a po celém světě a mají velkou radost z předávání svých znalostí vám. Vědí, jak funguje dnešní zábavní průmysl, a pomohou vám vytvořit individuální plán k dosažení vašich cílů.

Připojíte se k naší živé studentské komunitě, která přijíždí žít a pracovat do New Yorku z celého světa. Budete se moci věnovat životu jako herec každý den a pracovat na zážitku z hraní v profesionálně vytvořené scéně před kamerou nebo při představení na jevišti v New Yorku. Absolvujete s nástroji v ruce, abyste získali práci – včetně životopisu a sítě průmyslových kontaktů.

Pro profesionální herce je nezbytné, aby byli mnohostranní, a nyní máte příležitost diverzifikovat a budovat své herecké nástroje tím, že budete pokračovat ve školení na The New York Conservatory – s našimi Pathways to můžete pracovat na získání druhého přidruženého titulu již za jeden rok. Programy Plus One.

Naše čtyřtýdenní letní intenzivní školicí kurzy herectví pro film a televizi nebo hudební divadelní představení umožňují zkušeným umělcům pracovat na budování dovedností a začínajícím umělcům ochutnat život herce žijícího a pracujícího v New Yorku.

Dějiny

The New York Conservatory for Dramatic Arts začala svou cestu v roce 1981 jako The Actors in Advertising School, kterou vytvořila komerční herečka Joan See, a nabízí kurzy, které převedly jevištní techniky Sanforda Meisnera, jejího bývalého učitele, do herectví před kamerou.

Škola se rozrostla, aby splnila požadavky své rostoucí klientské základny, která se chtěla naučit herectví. Byla přejmenována na Školu filmu a televize.

Brzy se vyvinul do dvouletého studijního programu a stal se z něj The New York Conservatory for Dramatic Arts a přidal programy v hudebním divadle, divadle a nových médiích pro herce.

Od začátku se zaměřujeme na výuku herců, jak uspět v podnikání hereckého průmyslu; poskytování postřehů, zkušeností a spojení, které jim pomohou nastartovat jejich kariéru.

Naše programy, vedené profesionály v oboru, se zaměřují na to, aby vedly každého studenta k růstu a dosahování svého jedinečného potenciálu a přeměňovaly je na herce, kteří pracují.

Akreditace

The New York Conservatory for Dramatic Arts je institucionálně akreditovaným členem Národní asociace divadelních škol. Naše studijní programy AOS (Asociate in Occupational Studies) ve filmových a televizních představeních, hudebních divadelních představeních, divadelních představeních a nových médiích jsou registrovány radou regentů státu New York.

Vlastnosti kampusu

Náš kampus se nachází v historické čtvrti Flatiron na Manhattanu v centru Manhattanu a zabírá tři světlá patra divadelních studií, tanečních studií, kamerových studií, soukromých hlasových studií, hlasového studia, dvou studentských salonků s prodejními automaty a knihovny. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi připojení.

Učebny a ateliéry mohou být rezervovány pro dobu zkoušení a cvičení, pokud je to možné.

  Přijímací řízení

  2leté studijní programy

  Žádosti jsou zpracovávány průběžně. Tyto kroky není nutné provádět postupně, ale všechny jsou nutné k tomu, abychom mohli rozhodnout o vašem přijetí:

  1. Vyplňte online aplikaci
  2. Konkurz osobně nebo pomocí Zoomu
  3. Pošlete oficiální přepisy střední školy
  4. Odeslat esej
  5. Poskytněte dva doporučující dopisy
  6. Zaplaťte poplatek za přihlášku 50,00 $ (tohoto se může zříci váš poradce pro přijímací řízení)

  Letní intenzivní

  Pro letní programy není nutná žádná přihláška, ale je nutný konkurz. Studenti budou zařazeni do sekcí pro 16 osob na základě konkurzu na umístění a pohovoru po zápisu.

  1. Vyplňte online registrační formulář
  2. Naplánujte si konkurz na přijetí a získání stipendia.
  3. Zaplaťte zálohu 400 USD, abyste si udrželi své místo
  4. Záloha 300 $ na bydlení (volitelné)

  Přepisy střední školy

  Ke každé přihlášce musí být přiložen originál úplného středoškolského přepisu zaslaný přímo ze školy. Středoškoláci mohou posílat aktuální přepisy a očekává se, že po promoci požádají o zaslání oficiálního konečného přepisu.

  Všechny oficiální, konečné přepisy střední školy předložené musí uvádět ukončení studia a datum udělení. Diplomy GED musí být doprovázeny výsledky testů GED. The New York Conservatory for Dramatic Arts vítá přihlášky od studentů vzdělávajících se doma. Stále je vyžadován kompletní přepis se známkami. Všichni studenti musí předložit doklad o ukončení středoškolského vzdělání.

  Dopisy Dopisy

  Každá žádost musí obsahovat dva doporučující dopisy, které potvrzují osobní charakter žadatele, pracovní morálku a vášeň pro divadelní umění. Doporučující dopisy by měly být od profesionálů z oboru, učitelů, poradců, akademických poradců nebo vedoucích ze současného nebo předchozího zaměstnání. Dopisy od rodinných příslušníků nebo přátel nebudou akceptovány.

  Vízové požadavky

  Mezinárodní časová osa studentů

  Krok 1: Požádejte o přijetí

  2letý studijní program

  Kroky přihlášky nemusí být dokončeny v pořadí, ale všechny jsou nutné, abychom mohli učinit rozhodnutí o přijetí:

  1) Vyplňte online přihlášku

  2) Naplánujte si konkurz Zoom nebo konkurz na osobní akci .

  3) Pošlete kopie svých akademických záznamů/přepisů.

  • Příklady středoškolských záznamů: středoškolské vysvědčení/diplom, zprávy o probraných předmětech a obdržených známkách, maturitní zkoušky, maturitní zkoušky atd.
  • Příklady univerzitních záznamů: univerzitní zprávy, A-levels, BTEC certifikáty atd.

  4) Odešlete svůj esej

  • Odpovězte na výzvu přibližně ~400–500 slovy
   • Jaké jsou podle vás tři nejdůležitější vlastnosti potřebné k úspěchu v herecké kariéře a jak tyto vlastnosti ztělesňujete nebo demonstrujete?

  5) Poskytněte dva doporučující dopisy

  • Požadujeme, aby to byl kontakt, jako je učitel, výchovný poradce, poradce, mentor, kouč, zaměstnavatel (nadřízený, manažer atd.), ředitel, koordinátor dobrovolníků atd. V těchto dopisech bude váš kontakt potvrzovat vaši osobní charakter a pracovní morálka. Nebudeme přijímat doporučující dopisy od rodinných příslušníků nebo přátel.

  6) Zaplaťte poplatek za přihlášku 50,00 USD

  4týdenní letní intenzivní program

  1. Vyplňte online registrační formulář
  2. Odešlete konkurzní autopásku nebo naplánujte konkurz Zoom

  Krok 2: Požádejte o formulář I-20 (doklad o financování)

  1-20 Informace o aplikaci

  Tento krok je pro zahraniční studenty zdaleka největší překážkou a může to zabrat hodně času. Doufáme, že co nejdříve budeme trénovat studenty prostřednictvím aplikace I-20 a žádosti o vízum F-1, aby dosáhli co nejlepšího výsledku a nejlepší časové osy pro včasné uspořádání všeho pro požadovaný příjem.
  Přezkoumat náklady
  Prozkoumejte možnosti finanční pomoci
  Aplikace I-20 (studijní program)příklad
  Aplikace I-20 (Summer Intensives)příklad

  Krok 3: Požádejte o studentské vízum F-1

  Studentské vízum F-1

  Jakmile bude studentovi vydán jeho oficiální formulář I-20, budeme společně pracovat na zahájení procesu žádosti o studentská víza F-1.

  • Vezměte prosím na vědomí dodatečné vízové poplatky:
  • Poplatek za vízum SEVIS I-901: 350 USD
  • Poplatek za zpracování víza DS-160: 160 USD

  Dodatečné mezinárodní požadavky

  Doklad o znalosti angličtiny

  Angličtina je vyučovacím jazykem pro všechny programy New York Conservatory. Čím lépe ovládáte angličtinu, tím je pravděpodobnější, že uspějete! Všichni zahraniční studenti z neanglicky mluvících zemí jsou proto povinni prokázat přijatelnou úroveň znalosti angličtiny (včetně mluveného projevu a porozumění).

  Schválené testy jazykové způsobilosti (a odpovídající přijatelné skóre):

  • TOEFL – 70 iBT
  • IELTS – 6
  • Duolingo English Test – 95
  • Cambridge English Language Assessment – B2
  • SAT přepracován (2016 a později) – 550 na zkoušce čtení a psaní na základě důkazů
  • SAT (před rokem 2016) – 500 na kritickém čtení SAT
  • ACT – 20 na zkoušce ACT English
  • Cambridge Certificate of Education v jedné z následujících zkoušek: GCSE, IGCSE, CSEC, O-Levels, AS-Level nebo A-Levels – 'C' nebo lepší v angličtině.

  Hodnocení pověření třetí stranou (bude dokončeno po přijetí)

  K dokončení zápisu musí zahraniční studenti předložit hodnocení (s anglickým překladem) středoškolských přepisů / maturitních vysvědčení / diplomů. Hodnocení musí uvádět, že student získal rovnocennost s americkým středoškolským diplomem.

  Než budete v tomto procesu pokračovat, doporučujeme vám se ohlásit u ředitelky pro mezinárodní přijímací řízení Elaine Capella .

  Žadatelé mohou využít kteroukoli z následujících služeb hodnocení pověření:

  Doporučeno: SpanTran Educational Services, Inc – SpanTran Pathways – New York Conservatory for
  Dramatic Arts (žadatelé NYCDA obdrží své hodnocení za zvýhodněnou sazbu a SpanTran zašle kopii oficiální hodnotící zprávy přímo do NYCDA bez dalších poplatků)

  Stipendia a financování

  Mezinárodní příležitosti finanční pomoci


  Stipendia NYCDA

  NYCDA nabízí stipendia založená na zásluhách až do výše 14 000 $ každý rok (pro studijní program) na základě
  síla konkurzů uchazeče a celkové podání přihlášek. Za stipendium
  mezinárodní žadatelé se musí zúčastnit konkurzu osobně nebo přes Zoom, absolvovat všechny NYCDA
  požadavky na aplikaci a splňují naše požadavky GPA.


  Možnosti vnější mezinárodní finanční pomoci

  Všechny tyto níže uvedené příležitosti finanční pomoci mají různé požadavky na žádosti a termíny. to je
  důrazně doporučujeme, abyste se pro další informace obrátili přímo na poskytovatele finanční pomoci.

  • Foundation Center: www.foundationcenter.org
  • Institut mezinárodního vzdělávání: href="https://www.iie.org/en/Programs
  • IEFA – International Education Financial Aid: href="https://www.iefa.org/scholarships
  • InternationalScholarships.com: www.internationalscholarships.com
  • InternationalStudent.com: www.internationalstudent.com/international-financial-aid
  • UNESCO – United National Educational, Scientific and Cultural Organization:
  www.unesco.org/education/studyingabroad/networking/fellowship.shtml
  • OAS – Organizace amerických států: (možnosti finanční pomoci pro Latinskou Ameriku a
  občané Karibiku) www.oas.org/en/rowefund


  I když je to náročné, získání externích stipendií není nemožné. Pamatujte, že závisí na a
  široká škála faktorů, včetně:

  • POLOHA
  • ZÁJMOVÝ PROGRAM
  • STUPEŇ
  • VĚK
  • NÁRODNOST
  • DÉLKA PROGRAMU ATD.

  Doporučujeme zúžit vyhledávání výrazy jako „stipendia pro zahraniční studenty v
  Spojené státy americké, „mezinárodní stipendia pro scénická umění/divadla/drama“, „mezinárodní
  vysokoškolská stipendia“ a tak dále.


  Možnost NYCDA školného a platby za bydlení

  Nabízíme studentům možnost vybrat si standardní 6měsíční splátkový kalendář nebo prozkoumat rozšířenou platbu
  plány s naším kvestorem (fakturační oddělení). Kontaktujte prosím Studentské účty ([email protected]) na
  dále diskutovat.


  ***Omezení federální pomoci a studentských půjček USA

  Vezměte prosím na vědomí, že zahraniční studenti nejsou způsobilí žádat nebo přijímat federální nebo státní finanční pomoc USA prostřednictvím bezplatné žádosti o federální studentskou pomoc.

  Američtí domácí studenti

  Pokud si myslíte, že chcete použít finanční pomoc k zaplacení svého vzdělání, nejlepší čas začít proces je, když se začnete hlásit na vysoké školy.

  1. Získejte svůj Federal Student Aid ID (FSA ID)

  ID FSA slouží jako váš identifikátor, takže během procesu můžete přistupovat ke svým osobním údajům v různých systémech ministerstva školství USA. Protože vaše ID FSA slouží jako váš elektronický podpis, neměli byste ho nikomu dávat. Pokud vaši rodiče zvažují vzít si půjčku Direct PLUS, měli by také požádat o své vlastní FSA ID.

  2. Vytvořte si bezplatnou žádost o finanční pomoc (FAFSA)

  FAFSA můžete podat již od 1. ledna akademického roku, ve kterém se plánujete zapsat. Musíte podat žádost do 6. května, abyste obdrželi balíček finanční pomoci odrážející vaši maximální způsobilost pro fondy Federal a New York Conservatory. Některé prostředky jsou rozděleny podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“ a dojdou. Nenechte si ujít, podejte svůj FAFSA brzy.

  Žádosti FAFSA jsou zpracovávány průběžně, ale může trvat až 6 týdnů, než začnou dostávat podporu. Nejlepší období pro podání: 1. ledna až 6. května.

  3. Zkontrolujte si zprávu o studentské pomoci

  Pečlivě si přečtěte zprávu o studentské pomoci (SAR), kterou obdržíte od ministerstva školství USA. SAR může obsahovat důležité informace o stavu vaší aplikace, včetně chybějících informací. Pokud podáváte online, vaše SAR vám přijde e-mailem.

  Podle pokynů proveďte v případě potřeby opravy a poté si konečnou hodnotu SAR uschovejte pro své záznamy. Udělejte to, i když nemáte nárok na Federal Pell Grant.

  Výplata

  Finanční pomoc je studentům vyplácena na začátku každého semestru. Poté bude NYCDA vyplácet finanční pomoc na týdenní bázi, s výjimkou období bez registrace a období přestávek.

  Dokumentace a aktualizace

  Uschovejte si kopii všech dokumentů, které předkládáte úřadu pro finanční pomoc. Ujistěte se, že rozumíte podmínkám udělení cen. Pokud obdržíte finanční pomoc z jakéhokoli jiného zdroje, okamžitě informujte Úřad pro finanční pomoc. Změna vašich zdrojů může ovlivnit vaši finanční pomoc.

  Pokud je vybráno pro ověření

  Federální vláda a NYCDA náhodně vybírají některé žádosti o finanční pomoc k ověření. Pokud bude vaše žádost vybrána k ověření, obdržíte dopis obsahující ověřovací list a pokyny, jak požadované dokumenty předložit. Po dokončení procesu ověření budou prostředky vyplaceny na váš účet.

  Odvolání

  Pokud student požádá o federální finanční pomoc a NYCDA jeho žádost zamítne, má student právo odvolat se proti rozhodnutí NYCDA. Formuláře pro odvolání jsou k dispozici v naší kanceláři pro finanční pomoc.

  Žebříčky

  • #1 nejlépe placený absolvent absolventů vizuálních a múzických umění
  • #1 nejlépe placení absolventi dramatického a divadelního umění
  • #1 nejlépe placení absolventi přidruženého herectví

  Ohlasy studentů

  Místa

  • New York

   39 West 19th Street, New York, 10011, New York

  Otázky