Keystone logo
The New York Conservatory for Dramatic Arts The New York Conservatory for Dramatic Arts Associate Degree Programs
The New York Conservatory for Dramatic Arts

The New York Conservatory for Dramatic Arts Associate Degree Programs

New York, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 54 100 *

Na kampusu

* total direct fees for live in student residence | $37,200: total direct fees for live at home

Úvod

Budete pracovat s těmi nejlepšími v oboru a zdokonalovat svůj jedinečný talent, abyste získali role, které chcete vykonávat, a byli připraveni na požadavky dnešního průmyslu. Jako kampus budete mít New York City – kulturní hlavní město světa. Vytvoříte síťová spojení a do svého životopisu a kotouče přidáte profesionální zkušenosti.

Školení na konzervatoři + vysokoškolské vzdělání

Získejte přidružený titul a začněte svou kariéru, nebo převeďte své kredity a pokračujte na BA nebo BFA. 4týdenní letní intenzivní programy nabízejí až šest přenosných vysokoškolských kreditů.

Filmové a televizní představení

Hudební divadelní představení

Dvouletý program představení hudebního divadla učí dovednosti vyprávět příběh – nejprve jako herec. Přísné kurzy herectví, hlasu, tance a divadla připraví studenty na práci v průmyslu, na jevišti i před kamerou. Získejte přidružený titul v oboru pracovní studia, představení hudebního divadla.

Divadelní představení

Program divadelních představení školí vypravěče 21. století s vášní pro živá představení, aby jim uvěřili, porozuměli jim a byli přesvědčiví jako svědci na jevišti. Důraz je kladen na trénink hercova těla a hlasu, aby byly transparentní, transformativní a odolné. Získejte přidružený titul v oboru Occupationalsdidiessnndapanceance.

Diverzifikujte své školení a využijte své zkušenosti na The New York Conservatory k práci na dalším přidruženém titulu za jeden rok. Nyní, více než kdy jindy, je pro profesionální herce nezbytné, aby byli při výcviku mnohostranní: budete chtít být připraveni zpívat, tančit, hrát, produkovat, tvořit, propagovat a další.

Na konzervatoři v New Yorku můžete rozvíjet svou značku, diverzifikovat svůj trénink, budovat yactor'sol a přidat si dvouletý přidružený titul. Můžete si vybrat jiný program, na který se zaměříte, a převést příslušné kredity, abyste získali další přidružený titul za jeden rok.

Podrobnosti a další požadavky prosím proberte se svým poradcem pro přijímací řízení.

Zahraniční studenti budou mít po dokončení programu Plus One ještě rok OPT. Pro více informací kontaktujte svého mezinárodního poradce. Program Plus jedna se kvalifikuje pro krytí výhod pro veterány. Pro více informací kontaktujte svého finančního poradce.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky