Keystone logo
The Sheffield College

The Sheffield College

The Sheffield College

Úvod

Na The Sheffield College máme fantastické spojení s mezinárodními studenty z celého světa. Naše kurzy angličtiny jsou nabízeny pro různé schopnosti (od začátečníků po pokročilé) a pohybují se od 4-týdenních intenzivních lekcí po celoroční studijní programy. Ať už chcete zlepšit svou konverzační angličtinu nebo studovat pro kvalifikaci IELTS, abyste mohli pokračovat v dalším studiu, máme kurz, který vyhovuje vašim potřebám. Naši lektoři jsou plně vyškoleni a půjdou další kilometr, aby vás viděli uspět ve svém kurzu.

Sheffield je známý tím, že je přátelským městem s velkým množstvím kulturních a sportovních aktivit, a to platí i pro The Sheffield College ! Je tu vždy něco, s čím se můžete zapojit, od fotbalových zápasů 5-a-side po výlety do kulturních míst jako Chatsworth, York a Manchester.

O nás

Studenti se mohou rozhodnout zůstat u jedné z našich hostitelských rodin, což je skvělý způsob, jak se plně ponořit do britského životního stylu a popsat si anglicky mluvící dovednosti! Pro tento jedinečný studentský zážitek si také můžete pronajmout ubytování v nedaleké koleji.

Ať už jste tu 12 týdnů nebo 12 měsíců, jsme si jisti, že budete rádi studovat na The Sheffield College .

Podívejte se na naše uvítací video a zjistěte více o tom, co můžeme nabídnout zde na adrese !

Místa

  • Sheffield

    City Campus, Granville Road, S2 2RL, Sheffield

    Otázky