Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

Úvod

Přehled:

Univerzita práva (ULaw) je jeden z nejdelších britských specializovaných poskytovatelů právního vzdělávání. Ve skutečnosti jsme ve Spojeném království vyškolili více právníků, než kdokoli jiný.

A s tak úzkými vazbami mezi právem a obchodem má smysl, aby byl odborník v právním vzdělávání dobře vybaven k vytvoření vynikající obchodní školy, University of Law Business School.

S pevným zaměřením na praktické učení si naše Business School klade za cíl, aby studenti byli zaměstnatelní a připraveni uspět na pracovišti. Jsme hrdi na to, že pro vás vytvoříme správné vzdělávací prostředí, abychom dosáhli svých obchodních cílů. Proto jsme přizpůsobili techniky používané na našich právních kurzech s cílem rozvíjet poutavou odbornou zkušenost, která vás připraví na kariéru ve světě podnikání.

Flexibilní studium:

Chápeme, že situace každého je jiná. To je důvod, proč nabízíme širokou škálu studijních režimů (prezenční, částečný úvazek, na akademické půdě, online) napříč našimi kurzy, abychom vám poskytli největší výběr a flexibilitu, kterou potřebujete k úspěchu ve studiu.

Naše kampusy Business School jsou v Londýně Bloomsbury, Birmingham a Manchester pro vysokoškolské kurzy. Postgraduální kurzy jsou vyučovány v našich kampusech v Birminghamu, Leedsu, London Moorgate a Manchesteru. Každý z nich je prosperujícím obchodním centrem s ideální polohou, aby vám poskytl skvělý přístup k hudebním místům, divadlům, kinům, barům a restauracím. Naše postgraduální kurzy lze studovat na částečný nebo prezenční úvazek a jsou také dostupné online.

Online:

Naše online programy vám ušetří čas a peníze na dojíždění do kampusu a ze školy a umožní vám studovat kdekoli, na různých zařízeních, ale můžete si být jisti, že kurz nebude ohrožen na kvalitě ani nebude méně náročný než náš školní areál. kurzy.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Návrh kurzu:

S pevným zaměřením na praktické učení si naše Business School klade za cíl učinit studenty zaměstnatelnými a připravenými uspět na pracovišti. Jsme hrdí na to, že pro vás vytváříme správné vzdělávací prostředí, abyste dosáhli svých obchodních aspirací. Náš přístup k výuce je vedený studenty. Budete vyučováni ve skupinách, které podporují podpůrný studijní vztah s vašimi lektory, v malých workshopech – nezbytných pro úspěch studentů – s každým studentem, který bude mít přístup ke svému osobnímu učiteli.
Naši lektoři jsou zapojení akademici, kteří kombinují svou vášeň pro podnikání, bohaté průmyslové znalosti a profesionální obchodní vazby, aby prospěli vašemu učení ve třídě i mimo ni.

Kariéra a zaměstnatelnost:

Zaměstnatelnost je jádrem všeho, co na Business School děláme. Náš tým pro zaměstnatelnost vám poskytne individuální rady, jak úspěšně navázat kontakt s obchodními kontakty od významných britských recruiterů, jako jsou IBM, Lloyds of London a Price Waterhouse Coopers (PwC), se kterými se setkáte na akcích, workshopech a návštěvách. organizacím, což vám umožní z první ruky vidět, jak podnikání funguje v reálném světě. Pořádáme akce po celý rok, včetně hostujících řečníků, panelových diskuzí, mistrovských kurzů a soutěží. Podpora, kterou obdržíte, vedená a informovaná praxí zaměstnavatele, maximalizuje vaši schopnost podávat úspěšné žádosti o zaměstnání, zajistit si stáže a zdokonalit své dovednosti při pohovorech.

Chartered Management Institute (CMI):

Protože některé kurzy na Business School jsou akreditovány Chartered Management Institute (CMI), mohou studenti těchto konkrétních kurzů získat automatické členství zdarma po dobu trvání jejich kurzu a po dobu jednoho roku po dokončení.

Výhody zahrnují přístup k ManagementDirect; největší britská manažerská knihovna spolu s přístupem k on-line zdrojovému portálu, včetně elektronických časopisů, firemních a oborových zpráv, jakož i poradenství více než 300 manažerů najímání prostřednictvím Centra rozvoje kariéry.

Získáte přístup k aktuálním seznamům pracovních míst prostřednictvím databáze JobSearch a mnoha videí, výukových programů a článků, které vám pomohou rozvíjet vaši kariéru a obchodní dovednosti. Online komunita CMI mentoring zahrnuje více než 120 000 členů, kde můžete být spojeni podle dovedností, zkušeností a zájmového odvětví, jakož i zjišťování o síťových událostech CMI, kterých se můžete účastnit.

Po úspěšném absolvování některého z našich akreditovaných kurzů CMI získáte kromě svého titulu také kvalifikaci od ČMI.

Podpůrné prostředí:

Naším cílem je podpořit více studentů z různých prostředí než kdykoli předtím, abychom dosáhli svých profesních ambicí, proto nabízíme řadu stipendií a stipendií.

Všichni studenti mají možnost plně využít našich služeb a služeb. Služba podpory zdravotního postižení je určena k řízení jakýchkoli požadavků, které můžete mít během studií, včetně dočasné pomoci v důsledku úrazu nebo nemoci.

Sportovní vybavení:

Existuje spousta příležitostí, jak vstát a dostat se do všech našich areálů, pokud chcete vykonávat své tělo i svou mysl. Mezi oblíbené aktivity patří Zumba, fotbal, netball, rugby a tenis.

Kluby a spolky:

S celou řadou společností, sportovních týmů a společenských akcí, které jsou k dispozici v každém z našich školních areálů, jste povinni najít spoustu práce, abyste se zabývali přednáškami. A na začátku kurzu se můžete zapojit do společnosti, klubu nebo do akce dle svého výběru, nebo si vytvořit svůj vlastní prostřednictvím Studentské asociace.

Kurzy:

University of Law Business School nabízí řadu pregraduálních a postgraduálních programů ve Velké Británii a online.

Mnoho z našich kurzů bylo akreditováno Chartered Management Institute (CMI), jedinou autorizovanou profesní organizací ve Velké Británii, která nabízí vysoce vyhledávaný status Chartered Manager (CMgr). Po úspěšném absolvování některého z našich kurzů obdržíte kromě svého titulu také kvalifikaci od CMI.

Online kurzy podnikání:

Poskytujeme prvotřídní online učení pro naše postgraduální kurzy:

 • Studijní metody pro všechny typy učení: Existuje studijní metoda, která vyhovuje vašemu stylu, s e-knihami, i-Tutoriály, webináři, případovými studiemi, kartičkami, zvukovými soubory, pohybovou grafikou, studentskými chatovacími místnostmi v reálném čase, online hodnocením a více.
 • Specializovaná lektorská podpora: Budete dostávat průběžnou podporu a zpětnou vazbu ohledně vaší práce od specializovaného programového lektora po dobu trvání vašeho kurzu.

Vstupní požadavky a poplatky:

Vstupní požadavky a poplatky se liší podle kurzu - další informace o vstupních požadavcích, poplatcích, možnostech financování a stipendiích a stipendiích najdete na webových stránkách University of Law.

Mezinárodní studenti:

Byli byste spojeni se studenty z více než 120 různých národností, kteří přispívají k prosperující mezinárodní komunitě ve všech areálech ULaw.

Máme tým služeb podpory studentů, který zde poskytuje poradenství a rady týkající se dobrých životních podmínek.

Informace o vízových požadavcích naleznete na webových stránkách Univerzity práva.

Ubytování:

Pro naše vysokoškolské studenty jsme zajistili ubytování u specializovaných studentských poskytovatelů ubytování ve Velké Británii, abychom zajistili, že budete mít během svého studia pohodlné místo pro život. Ubytování je obvykle ve sdílených bytech, nebo v některých případech samostatná studia.

Pro vysokoškoláky vám garantujeme nabídku ubytování v prvním roce studia, pokud jste nás přijali jako svou pevnou volbu a požádali o ubytování do 30. března v roce vstupu* (* Platí podmínky, podrobnosti o Web University of Law, stránka ubytování pro vysokoškoláky).

Pro studenty postgraduálního studia, pokud si vyberete kampus daleko od domova, vám může naše databáze ubytování pomoci najít místo k bydlení, s možností najít soukromě pronajaté nemovitosti nebo sdílené ubytování s ostatními studenty ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Otevřené dny a události:

Naše dny otevřených dveří jsou skvělým způsobem, jak se dozvědět o našich obchodních kurzech, vyzkoušet naše zařízení a seznámit se s našimi lektory a současnými studenty. Proběhnou rozhovory, ochutnávky a výlety a budete mít možnost klást své otázky. Uděláme váš den tak zajímavým a interaktivním, jak je to jen možné.

Pokud nestihnete některý z našich Dnů otevřených dveří v kampusu, pak čas od času nabízíme pro naše kurzy také Virtuální dny otevřených dveří – stále tak máte možnost zjistit, jaké to je studovat na University of Law Business School a ptejte se online.

Umístění University of Law Business School:

Dostupné kurzy se liší podle místa. Další informace o našich lokalitách naleznete na webových stránkách Univerzity práva, na stránce Umístění.

Místa

 • London

  The University of Law 14 Store Street, WC1E 7DE, London

  • Leeds

   The University of Law 15-16 Park Row, LS1 5HD, Leeds

   • Manchester

    The University of Law 2 New York Street, M1 4HJ, Manchester

    • Birmingham

     The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

     • London

      London, Spojené království

      • Nottingham

       Nottingham, Spojené království

       Programy

        Instituce také nabízí:

        Otázky