Keystone logo

The University of Law Business School Postgraduate

A logo

Úvod

Přehled:

Univerzita práva (ULaw) je jeden z nejdelších britských specializovaných poskytovatelů právního vzdělávání. Ve skutečnosti jsme ve Spojeném království vyškolili více právníků, než kdokoli jiný.

A s tak úzkými vazbami mezi právem a obchodem má smysl, aby byl odborník v právním vzdělávání dobře vybaven k vytvoření vynikající obchodní školy, University of Law Business School.

S pevným zaměřením na praktické učení si naše Business School klade za cíl, aby studenti byli zaměstnatelní a připraveni uspět na pracovišti. Jsme hrdi na to, že pro vás vytvoříme správné vzdělávací prostředí, abychom dosáhli svých obchodních cílů. Proto jsme přizpůsobili techniky používané na našich právních kurzech s cílem rozvíjet poutavou odbornou zkušenost, která vás připraví na kariéru ve světě podnikání.

Univerzita práva získala v červnu 2019 stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentských výsledků (TEF). Bylo zjištěno, že našim vysokoškolákům přináší vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a trvale překračuje přísné národní požadavky na kvalitu pro Spojené království. vysokoškolské vzdělání.

Umístění:

Naše obchodní škola působí na univerzitních univerzitách v Londýně Bloomsbury, Birminghamu, Leedsu, Manchesteru a Nottinghamu pro vysokoškolské kurzy. Postgraduální kurzy jsou vyučovány v našem londýnském kampusu Moorgate nebo v Berlíně prostřednictvím našeho partnerství s GISMA Business School. Každý z nich je prosperujícím komerčním centrem, které je ideálně situováno a poskytuje vám skvělý přístup k hudebním zařízením, divadlům, kinům, barům a restauracím. Některé z našich postgraduálních kurzů jsou také k dispozici 100% online.

Návrh kurzu:

Naše firma se zaměřením na praktické učení usiluje o to, aby studenti byli zaměstnatelní a připraveni uspět na pracovišti. Jsme hrdí na to, že pro vás vytvoříme správné vzdělávací prostředí k dosažení vašich obchodních ambicí. Proto jsme přizpůsobili techniky používané v našich právních kursech s cílem vyvinout poutavou zkušenost s odborným učením, která vás připraví na kariéru ve světě podnikání. Všichni naši lektoři Business School mají obchodní zkušenosti v reálném světě.

Nabídka Masters zdarma (pouze pro vysokoškoláky)

University of Law Business School se zavazuje podporovat vás na každém kroku na cestě k cíli vaší kariéry. Snažíme se zajistit, abyste byli plně vybaveni, pokud jde o kvalifikace, dovednosti a průmyslové kontakty, abyste mohli vstoupit přímo do zvolené kariéry. Jsme proto potěšeni, že můžeme všem studentům, kteří u nás začínají bakalářský titul na Business School, nabídnout v září 2019 nebo 2020 příležitost postoupit na obchodní magisterský kurz po úspěšném absolvování bakalářského titulu bez dalších nákladů.

Kariéra a zaměstnatelnost:

Zaměstnatelnost je jádrem všeho, co děláme na Obchodní škole. Náš tým zaměstnavatelů vám poskytne individuální poradenství, jak se úspěšně zapojit do obchodních kontaktů významných náborových pracovníků ve Velké Británii, jako je IBM, Lloyds of London a Price Waterhouse Coopers (PwC), se kterými se setkáte prostřednictvím akcí, workshopů a návštěv organizacím, což vám umožní vidět z první ruky, jak podniky fungují v reálném světě. Provozujeme také podnikatelské akce, do nichž jsou zapojeni hostující řečníci a odborníci na inovace, abychom podpořili naše studenty při zakládání vlastních podniků a rozvíjení podnikatelského myšlení. Podpora, kterou obdržíte, vedená a informovaná zaměstnavatelskou praxí, maximalizuje vaši schopnost podávat úspěšné žádosti o zaměstnání, zabezpečovat stáže a zdokonalovat své dovednosti v rozhovoru v našem falešném testovacím centru.

Mezinárodní letní škola vedení (pro vysokoškolské studenty):

Jako součást našeho pokračujícího závazku podporovat vaše ambice nabízíme našim vysokoškolákům 2019 možnost zúčastnit se naší letní letní školy International Leadership Summer School v Berlíně, kde můžete rozvíjet klíčové soft skills a prozkoumávat toto vzrušující město se svými kolegy studenty ULaw.

Chartered Management Institute (CMI):

Protože některé kurzy na Business School jsou akreditovány Chartered Management Institute (CMI), mohou studenti těchto konkrétních kurzů získat automatické členství zdarma po dobu trvání jejich kurzu a po dobu jednoho roku po dokončení.

Výhody zahrnují přístup k ManagementDirect; největší britská manažerská knihovna spolu s přístupem k on-line zdrojovému portálu, včetně elektronických časopisů, firemních a oborových zpráv, jakož i poradenství více než 300 manažerů najímání prostřednictvím Centra rozvoje kariéry.

Získáte přístup k aktuálním seznamům pracovních míst prostřednictvím databáze JobSearch a mnoha videí, výukových programů a článků, které vám pomohou rozvíjet vaši kariéru a obchodní dovednosti. Online komunita CMI mentoring zahrnuje více než 120 000 členů, kde můžete být spojeni podle dovedností, zkušeností a zájmového odvětví, jakož i zjišťování o síťových událostech CMI, kterých se můžete účastnit.

Po úspěšném absolvování některého z našich akreditovaných kurzů CMI získáte kromě svého titulu také kvalifikaci od ČMI.

Podpůrné prostředí:

Naším cílem je podpořit více studentů z různých prostředí než kdykoli předtím, abychom dosáhli svých profesních ambicí, proto nabízíme řadu stipendií a stipendií.

Všichni studenti mají možnost plně využít našich služeb a služeb. Služba podpory zdravotního postižení je určena k řízení jakýchkoli požadavků, které můžete mít během studií, včetně dočasné pomoci v důsledku úrazu nebo nemoci.

Sportovní vybavení:

Existuje spousta příležitostí, jak vstát a dostat se do všech našich areálů, pokud chcete vykonávat své tělo i svou mysl. Mezi oblíbené aktivity patří Zumba, fotbal, netball, rugby a tenis.

Kluby a spolky:

S celou řadou společností, sportovních týmů a společenských akcí, které jsou k dispozici v každém z našich školních areálů, jste povinni najít spoustu práce, abyste se zabývali přednáškami. A na začátku kurzu se můžete zapojit do společnosti, klubu nebo do akce dle svého výběru, nebo si vytvořit svůj vlastní prostřednictvím Studentské asociace.

Kurzy:

University of Law Business School nabízí řadu vysokoškolských a postgraduálních programů po celé Velké Británii. Některé z našich postgraduálních kurzů jsou také k dispozici 100% online.

Vzhledem k tomu, že Business School je akreditována Chartered Management Institute (CMI), studenti získají automatické bezplatné členství po dobu trvání kurzu a jeden rok po dokončení.

Mnoho z našich kurzů bylo akreditováno Chartered Management Institute (CMI), jedinou autorizovanou profesní organizací ve Velké Británii, která nabízí vysoce vyhledávaný status Chartered Manager (CMgr). Po úspěšném absolvování některého z našich kurzů obdržíte kromě svého titulu také kvalifikaci od CMI.

Online kurzy podnikání:

Poskytujeme prvotřídní online učení pro naše postgraduální kurzy:

  • Studijní metody pro všechny typy učení: Existuje studijní metoda, která vyhovuje vašemu stylu, s e-knihami, i-Tutoriály, webináři, případovými studiemi, kartičkami, zvukovými soubory, pohybovou grafikou, studentskými chatovacími místnostmi v reálném čase, online hodnocením a více.
  • Specializovaná lektorská podpora: Budete dostávat průběžnou podporu a zpětnou vazbu ohledně vaší práce od specializovaného programového lektora po dobu trvání vašeho kurzu.

Vstupní požadavky a poplatky:

Vstupní požadavky a poplatky se liší podle kurzu - další informace o vstupních požadavcích, poplatcích, možnostech financování a stipendiích a stipendiích najdete na webových stránkách University of Law.

Mezinárodní studenti:

Byli byste spojeni se studenty z více než 120 různých národností, kteří přispívají k prosperující mezinárodní komunitě ve všech areálech ULaw.

Máme tým služeb podpory studentů, který zde poskytuje poradenství a rady týkající se dobrých životních podmínek.

Informace o vízových požadavcích naleznete na webových stránkách Univerzity práva.

Ubytování:

Pro naše vysokoškolské studenty jsme zajistili ubytování u specializovaných studentských poskytovatelů ubytování ve Velké Británii, abychom zajistili, že budete mít během svého studia pohodlné místo pro život. Ubytování je obvykle ve sdílených bytech, nebo v některých případech samostatná studia.

Pro vysokoškoláky vám garantujeme nabídku ubytování v prvním roce studia, pokud jste nás přijali jako svou pevnou volbu a požádali o ubytování do 30. března v roce vstupu* (* Platí podmínky, podrobnosti o Web University of Law, stránka ubytování pro vysokoškoláky).

Pro studenty postgraduálního studia, pokud si vyberete kampus daleko od domova, vám může naše databáze ubytování pomoci najít místo k bydlení, s možností najít soukromě pronajaté nemovitosti nebo sdílené ubytování s ostatními studenty ULaw.

Otevřené dny a události:

Naše dny otevřených dveří jsou skvělým způsobem, jak se dozvědět o našich obchodních kurzech, vyzkoušet naše zařízení a seznámit se s našimi lektory a současnými studenty. Proběhnou rozhovory, ochutnávky a výlety a budete mít možnost klást své otázky. Uděláme váš den tak zajímavým a interaktivním, jak je to jen možné.

Pokud se vám nedaří dostat se na jeden z našich Open Days v kampusu, pak z času na čas nabízíme také Online Open Days pro naše kurzy - takže stále máte příležitost zjistit, jaké to je studovat na University of Law Business School a zeptejte se online.

Pro zahraniční studenty, můžete se dozvědět více o studiu s námi, na návštěvě u nás v zahraničí.

Umístění University of Law Business School:

Dostupné kurzy se liší podle místa. Další informace o našich lokalitách naleznete na webových stránkách Univerzity práva, na stránce Umístění.

Místa

  • The University of Law 14 Store Street, WC1E 7DE, London

  • The University of Law 15-16 Park Row, LS1 5HD, Leeds

  • The University of Law 2 New York Street, M1 4HJ, Manchester

  • The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

  • London

  • London

  • Nottingham

  • Venice

Otázky