Keystone logo
© Natalie Jerabek | Think Tank Training Centre
Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Úvod

Think Tank Training Center, založené v roce 2005, se zaměřuje na poskytování umělců specializovaného, ​​na kariéru zaměřeného vzdělání v oblasti počítačové grafiky (CG), které je připraví na vzrušující kariéru v oblasti VFX, herního umění a animace.

Studenti Think Tank, kteří jsou trvale hodnoceni jako jedna z nejlepších škol pro CG Art, se učí přímo od pracujících profesionálů, zapojují se do nejnovějšího softwaru, vytvářejí neocenitelná propojení se studiem a vytvářejí portfolio připravené pro průmysl.

Studenti si mohou vybrat mezi studiem plně online nebo prostřednictvím inovativního hybridního modelu Think Tank. Studiem Hybrid si studenti na dálku osvojí jak základy, tak pokročilé techniky 3D umění, než se vydají do Think Tank Campus ve Vancouveru v Kanadě na závěrečný semestr zaměřený na portfolio.

I když nejsou k dispozici žádná vstupní stipendia, studenti mají v průběhu svého programu příležitost získat stipendia založená na zásluhách. K dispozici jsou také personalizované platební plány a poradenství v oblasti finanční pomoci (kanadští žadatelé). Spojte se s členem našeho přijímacího týmu ještě dnes!

Přijímací řízení

Místa

  • North Vancouver

    107 W Esplanade North Vancouver, British Columbia Canada, V7M 1A1, North Vancouver

Otázky