Keystone logo
Thomas More College Of Liberal Arts Semestrální kurz v Římě
Thomas More College Of Liberal Arts

Semestrální kurz v Římě

Merrimack, Spojené státy americké

0 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Katolická výchova k svobodným uměním je studium Boha a člověka a Bůh stvořil člověka. Studenti jsou povoláni, aby se učili od lidí a milovali skutky člověka - zejména ty, které byly vytvořeny pro slávu Boží. Pak se hodí, že studenti Thomas More College by měli strávit celé akademické období v jednom z velkých světových měst - místě říše, která formovala západní historii, a sídle univerzální církve.

Ve svém římském semestru procházejí druháci Thomas More College katakomby a kláštery, piazza a palazzos a prozkoumávají srdce křesťanského Západu. Dějiny křesťanstva jsou psány v kamenech a na stropech, v ulicích a na hřbitovech a panoramatu dominují ne mrakodrapy, ale kupole sv. Petra.

Přes většinu Říma, každých asi 500 metrů, stojí nádherná kaple nebo kostel - ten, který pravděpodobně navrhl Bernini nebo Borromini, zdobený uměním, které sahá od starověkých mozaik po vysoce barokní oltářní obrazy, od renesančních fresek po láskyplné památníky Padre Pio , ozdobený plastovými květinami. Každý den vede programový ředitel v Římě a kolega Paul Connell '85 studentský sbor v oblasti zkoumání zaměřených na teologii, umění a architekturu.

Římský semestr ponoří studenty do podrobností o starověkém, středověkém a renesančním umění a o historii a učení církve. Studenti také prozkoumají renesanční kostely ve Florencii a Orvieto, navštíví jeskyni svatého Benedikta v Subiaco, děsivé etruské hrobky v Cerveteri a město sv. Františka v Assisi.

Mnoho podniků mimo učebnu, galerii a baziliku se účastní jednoho z nejdůležitějších apoštolátů církve - komunikace. V Římě jsou Thomas More sophomores zváni k účasti na stážích, jako jsou například ty, které nabízí Vatikánské studijní centrum akademie s internetovou katolickou mediální agenturou H2o News. Studenti Thomas More College pomáhají vytvářet televizní vysílání o církevních zprávách rozesílaných po celém světě - upravují kopie, opravují překlady a dabují hlasy novinářů, kardinálů a dokonce i papeže. Jiní využívají akcí Vatican Studies na setkání se zaměstnanci L'Osservatore Romano , Vatikánským rozhlasem a Kongregací nauky víry.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy