Keystone logo
Tianjin International Chinese College

Tianjin International Chinese College

Tianjin International Chinese College

Úvod

Tianjin International Chinese College (TICC) je čínská jazyková instituce akreditovaná Tianjin městské vzdělávací komise. Vysoká škola nabízí čínské jazykové programy a vydává studijní víza (X1 / X2) studentům po celém světě.

83119_appearance2.jpg

Naše vysoká škola má v současné době dva areály, pokrývající celkovou plochu více než deset tisíc metrů čtverečních s perfektním vybavením, jako je čínská kulturní výstavní síň, multifunkční učebna, výtvarná učebna a tak dále. Vedle akademických kurzů TICC vyzývá umělce, aby vyučovali hodiny čínské kultury, jako je čínská hudba, Kongfu, Pekingská opera, čínská kaligrafie, řezání papíru a Guqin. Studenti se mohou současně seznámit s čínským jazykem a tradiční kulturou.

TICC dělá velké úsilí při vytváření zkušeností učitelského týmu. Naši učitelé musí být certifikováni společností Hanban. Většina našich učitelů má magisterský titul nebo vyšší. 80% našich učitelů má zkušenosti s výukou v zahraničí, zatímco 87% má společně napsané učebnice jako "Nový učebnice řady Mandarin".

V posledních pěti letech jsme učili téměř 20 000 studentů z více než 50 zemí, jako je Amerika, Rusko, Kanada, Itálie, Velká Británie, Korea, Thajsko, Vietnam, Kambodža a mnoho dalších.

83121_hall.jpg

Poskytujeme také čínské online programy, které jsou určeny pro studium doma. Naše kurzy zahrnují třídu HSK, třídu mluvené čínštiny, třídu Business Chinese, třídu Chinese Writing a mnoho dalších . Můžete jednoduše zůstat doma, studovat u nás, absolvovat náš kurz a získat certifikát. Podrobnosti najdete v našem programu.

Adresa: 116 Ya'an Street Nankai District, Tianjin
Tel. (86) 22-27623035
Email: [email protected]

Místa

  • Nankai

    116 Ya’an Street Nankai District, 300000, Nankai

Otázky