Keystone logo
Toronto Film School

Toronto Film School

Toronto Film School

Úvod

175018_174769_171982_button_read-more-on-the-institutions-website2.png

O Toronto Film School

Ať už jsou vaše ambice ve filmu, designu, videohrách nebo módě, Toronto Film School je místo, kde najdete kreativní komunitu, oceňované instruktory a síť kolegů, kteří vás dovedou ke kariéře, o které sníte. Škola nabízí programy jako filmová produkce , herectví , design videoher a mnoho dalších.

Co nastavuje Toronto Film School ?

Profesionálové v oboru

Budete mentorováni řadou oceněných filmových tvůrců, producentů, kameramanů, módních návrhářů, návrhářů videoher a aktivních profesionálů v oboru. Naši instruktoři vám poskytnou nejaktuálnější informace o odvětvích a osvědčených postupech a také zajímavé možnosti vytváření sítí.

Křížová spolupráce

V Toronto Film School můžete spolupracovat se studenty ze všech kreativních programů. Můžete také rozvíjet neocenitelné profesní vztahy a mezioborové sítě, které pomohou otevřít dveře pro kariéru napříč módním a zábavním průmyslem.

Naši studenti získávají ocenění

V Toronto Film School , podobně smýšlející studenti, kteří sdílejí vaši vášeň pro kreativní umění obklopují vás. Mnohá ocenění, která tito studenti získali z prestižních orgánů, jako je Festival de CANNES a Thea Awards, jsou důkazem jejich tvrdé práce a oddanosti jejich řemeslu. Jako student na Toronto Film School se můžete s těmito studenty spojit a učit se od zkušených instruktorů.

Vzdělávání v reálném světě

Toronto Film School je známá tím, že formuje oceněné absolventy, kteří se nadále stávají lídry v oboru a vynikají ve svém oboru. Je to proto, že naši absolventi opouštějí školu s praktickými schopnostmi, dovednostmi, aby se mohli sami propagovat a dobře zaokrouhleným portfoliem.

Pathway stupně

Toronto Film School chápe vaše současné a budoucí požadavky na kariéru. Prostřednictvím naší dohody o artikulaci s univerzitou v Yorkville můžete rychle najít cestu k bakalářskému magisterskému stupni a získat tak obchodní dovednosti potřebné pro rozvoj své tvůrčí kariéry.

Malé velikosti tříd

V malých třídách budete mít možnost dosáhnout svého plného potenciálu pomocí individuální výuky a mentoringu. Budete mít také správné prostředí pro spolupráci, abyste mohli budovat vztahy se spolužáky a sítí se studenty napříč tvůrčími programy.

Vlastnosti kampusu

Umístění z Prime campus

S 4 kampusy přes Toronto, studenti se mohou plně ponořit do města.

  Žebříčky

  Toronto Film School QS World University Rankings, která byla hodnocena jako špičková filmová škola, nabízí rychlé a vysoce spolupracující vzdělávací prostředí, navržen tak, aby vás vyzbrojil teorií a dovednostmi potřebnými k prosazování vaší vášně.

  Místa

  • Toronto

   10 Dundas Street E., Suite 704, M5B 2G9, Toronto

  • Toronto

   55 Dundas Street E., floor 4&5, M5B 1C6, Toronto

   • Toronto

    415 Yonge Street, 8th Floor, M5B 2E7, Toronto

    • Toronto

     1835 Yonge Street, M4S 1X8, Toronto

     Otázky